banner72

Bugün Erdoğan'ın doğum günü

Başbakan Erdoğan, bugün 56. yaşına giriyor.

Bugün Erdoğan'ın doğum günü

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, 26 Şubat'ta 56. yaşına giriyor. Erdoğan, yeni yaşını AK Parti genel merkezinde bir araya geleceği il başkanları ile kutlayacak. İl başkanları Başbakan Erdoğan için pastalı bir kutlama ve özel bir sürpriz hazırlıyor. Başbakan Erdoğan 26 Şubat 1954'te doğdu.

AYNI HAFTA DOĞDULAR
Başbakan Erdoğan ile kendisinden bir yaş küçük olan eşi Emine Erdoğan doğum günlerini 5 gün arayla kutlayacak. 21 Şubat 1955'te doğan Emine Erdoğan, ise 55 yaşına giriyor. Başbakan Erdoğan'ın doğum günü eşi Emine Erdoğan'ınkinden 5 gün sonra. Erdoğan ailesi içinde gizliden gizliye doğum günleri için hazırlıklar da yapılıyor.

BALIK ÇİFTİ
Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Hanım'ın burçları balık. Aralarında bir yaş fark bulunan çift, 'örnek balık çifti' olarak gösteriliyor. Erdoğanlar için, burçlarında; "Sonsuz aşka ve romantizme inanır. Evliliğe en yatkın ve arzulu kişilerdir. Çoluk çocuğa karışma konusunda acele ederler" yazıyor. Balık burcundan olan Erdoğan, burcunun özelliklerini taşıyor. Erdoğan'ın en belirgin özelliği "öfkeli" olması. Balık burcundan olanlar, iyi niyetli, duygusal, merhametli, yardımsever, uyumlu, anlayışlı, duyarlı olarak biliniyor. Olumsuz özellikleri arasında ise kararsızlık, dikkatsizlik, karamsarlık, çabuk etkilenme ve çekingenlik sayılıyor.


Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2010, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73