banner72

Bülent Uygun Manisa yolunda

Bülent Uygun, Manisaspor'dan kendisine teklif geldiğini belirterek, kulüp başkanı Kenan Yaralı ile görüşeceğini söyledi.

Bülent Uygun Manisa yolunda

Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, Manisaspor'dan kendisine teklif geldiğini belirterek, kulüp başkanı Kenan Yaralı ile görüşeceğini söyledi.

Manisaspor'un Mesut Bakkal ile yollarını ayırmasının ardından adı Manisa ekibi ile anılan Bülent Uygun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı'nın kendisi ile çalışmayı çok istediğini söyledi.

Manisaspor Kulübü'nden kendisine teklif geldiğini doğrulayan Uygun, ''Başkan benimle çalışmayı çok istiyor. Ben sezon sonuna kadar çalışmayı düşünmüyordum, ama görüşeceğiz, daha sonra bakacağız, eğer bizim istediğimiz, hayal ettiğimiz ortam olursa ona göre görüşeceğiz'' dedi.

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı ile ya bu akşam ya da yarın görüşeceğini ifade eden Uygun, görüştükten sonra karar vereceğini belirterek, ''Ben ikna olursam, benim düşündüğüm hedefler için gerekli ortam sağlanırsa, aynı Sivasspor'daki gibi, Mecnun başkanın duruşu, kadrosu sağlanacaksa 'evet' diyeceğiz'' dedi.

Öte yandan Manisaspor için ismi geçen bir diğer isim ise Samet Aybaba..


Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2010, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73