banner72

Bütün Oylar Rize'ye

Türkiye Oy Veriyor! Rize destek bekliyor. Haydi Rize şehrimizi bu oylamada destekleyelim. Türkiye'de birçok belediye personelini bu oylama için seferber etmiş bulunuyor. Oylamada son 10 gün...

Bütün Oylar Rize'ye

Türkiye’nin Monopoly’si için hazırlıklar başladı; bu yepyeni Monopoly’yi memleketin her köşesinden şehirlerimiz süsleyecek.

Ay yıldızlı bayrağımızı taşıyacak bu özel oyunu, oylarıyla Türkiye şekillendirecek.

Haydi Rize ve Rizeliler, Türkiye'nin dört bir yanından belediyelerin personelini oy vermek için seferber yaptığı bu yarışmada Rizemizi zirveye çıkaralım.

Şimdi Rizemiz için desteğinizi gösterme zamanı. Kolayca üye olup hemen oy vermeye başlayabilir; doğduğunuz, büyüdüğünüz, sevdiğiniz şehri Monopoly Türkiye’de yer alacak 22 şehir arasına sokabilirsiniz.

28 Şubat’a dek sürecek bu çetin mücadelede her oy altın değerinde.

Bir yandan şehrinizi üst sıralara taşırken bir yandan da Monopoly Türkiye’ye herkesten önce sahip olacak 100 kişiden biri olma şansınızı artıracaksınız.

Haydi Rize, 28 Şubat’a kadar her gün oy ver, Türkiye’nin Monopoly’sinde Rize'nin yer almasını sağla.

OYLAMADA SON 10 GÜN

28 Şubat'ta sona erecek oylamada son 10 güne girilirken haberin sitemizde yer aldığı bu saatlerde İstanbul ile Giresun arasında 1.lik için amansız bir rekabet sürerken Rize ise 19. sırada bulunuyor. Rizemizi Türkiye yarışıyor, Monopoly Türkiye’de ilk sıraya yükseltmek için yapmanız gereken sadece aşağıdaki linki tıklayıp üye olarak Rize'ye oy vermeniz.

https://www.turkiyeoyveriyor.com

OYLAMADA SON DURUM ŞU ŞEKİLDE:

oylama.jpg


Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2010, 22:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73