Canlı Yayında Rizespor Kavgası! - VİDEO

Rize'de Kaçkar Televizyonu'nda yayınlanan 'Tele Kulis' adlı spor programında gergin anlar yaşandı.

Canlı Yayında Rizespor Kavgası! - VİDEO
Rize'de uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nda yayınlanan 'Tele Kulis' adlı spor programında gergin anlar yaşandı.

Programın yapımcı ve sunucusu Alaattin Onay, Çaykur Rizespor'un Elazığspor karşısında 2-0 önde olduğu maçı 5-3 kaybetmesinin sorumlusu olarak gördüğü yönetimi eleştirmeyen yorumcu ve eski futbolcu Hasan Fehmi Durmuş'la sert bir tartışma yaşadı. Bir süre karşılıklı devam eden tartışma sonrası Durmuş ve Onay canlı yayını terk etti.

Bank Asya 1'nci liginde zirve mücadelesi veren ancak son 9 haftada aldığı 6 beraberlik ve 3 mağlubiyetle zirve yarışından kopan Çaykur Rizespor, son oynadığı Elazığspor maçını da 2-0 önde olmasına rağmen 5-3 kaybetti.

Kaçkar Televizyonu'nda yayınlanan 'Tele Kulis' adlı spor programında Çaykur Rizespor'un içerisinde bulunduğu durum ele alındı. Programın yapımcı ve sunucusu Alaattin Onay, Çaykur Rizespor'un Elazığspor karşısında aldığı yenilginin sorumlusu olarak gördüğü yönetimi eleştirmeyen yorumcu ve eski futbolcu Hasan Fehmi Durmuş? la tartıştı. Tartışma karşılıklı sert sözlerle bir süre devam etti.

Tartışmanın büyümesi üzerine yorumcu Hasan Fehmi Durmuş, canlı yayını terk etti. Ardından sunucu Alaattin Onay da elindeki not kağıtlarını yırtarak programı kapatmadan yerinden kalkıp gitti. Program, kapanış jeneriğinin girilmesi ile sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2012, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER