banner72

Çayın gerçek savunucusu benim

Milliyetçi Hareket Partisi Rize Milletvekili Adayı Zeki Mayi, Pazar`da seçim çalışmalarını devam ettirdi.

Çayın gerçek savunucusu benim
Beraberinde Rize İl Başkan Yardımcısı Nahit Ağırbaş ve Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş ile Pazar’da seçim çalışmalarını devam ettiren MHP Rize milletvekili adayı Zeki Mayi, esnafı ziyaret etti, vatandaşlardan destek istedi.

“İşi sahibine teslim etmek lazım“ diyen Mayi, “Bu işin sahibi benim. Bu noktaya getiren de benim. Particilik yapmadan, bu işin hakkını verecek iradeye sahip çıkmak lazım. Çayın gerçek savunucusu benim. Rize’de çay üzerinde oynanan oyunları kim bozdu? Bizim verdiğimiz mücadeleyi seçmenin göreceğine inanıyorum. Herkesin bir partisi var. Bu ayrıdır. Ancak bu seçimlerde vatandaşlarımızın kendisine hizmet edecek adaya oy vermesini istiyoruz. Biz Rize’nin sorunlarıyla ilgilendik, ilgilenmeye de devam edeceğiz.” diye konuştu. 

MHP Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş ise yaptığı açıklamada Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin 6 Haziran’da Diyarbakır mitingi yapacağını belirterek, “Başbakan’ın ‘Gavurdağı’nın ötesine geçemiyor’ diyerek eleştirdiği Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Diyarbakır’a gidiyor. Pazar Milliyetçi Hareket Partisi olarak Sayın Bahçeli’yi ‘Sivas’ın ötesine geçemiyor’ diye suçlayanların bu geziye iştirak etmelerini bekliyoruz.” dedi.

36494

36495

36496

36497
Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2011, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73