banner72

Çaykur`un Teminatı Ak Parti`dir

Seçim Çalışmalarına Pazar İlçesinde Devam Eden AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, ÇAYKUR`u Sadece Bir Ekonomik Kuruluş Olarak değerlendirmediklerini belirterek &`; Başbakanımız ve AK Parti İktidarda Olduğu Sürece ÇAYKUR Özelleşmeyecektir.” dedi.

Çaykur`un Teminatı Ak Parti`dir

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, Pazar’da esnafı ziyaret etti. AK Parti Seçim bürosunun açılışı yapan Hasan Karal, esnafı ziyaret etti, sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, kadın ve gençlik kolları ile esnafı gezen Karal, esnaftan destek istedi.

Çaykur konusuna da açıklamalarda bulunan Karal, ’’Başbakanımız ve AK Parti iktidarda olduğu sürece ÇAYKUR özelleşmeyecektir. Biz ÇAYKUR’u sadece ekonomik bir kuruluş olarak değil ayrıca bir sosyal kuruluş olarak görüyoruz. Bu bölge için önemli bir kuruluş olduğunu biliyoruz. Onun için ÇAYKUR’u rehabilite edeceğiz. Çayımızı daha çok kaliteli ve pazarda satılabilmesi için mücadele vereceğiz. Bunu hep beraber yapacağız. Çay kurumuna hep beraber sahip çıkacağız. Çay kurumuna herkesten çok AK Parti ve AK Partililer sahip çıkmıştır. Bundan sonra da sahip çıkacaktır. Yeni sezona çok daha iyi bir ufuk ve vizyonla girmeye çalışacağız.’’

Rize’nin 40 yıllık hayallerini canlandırmaya çalışacaklarını da ifade eden Karal, ‘’Rize’mizin 40 yıldan beri konuşulan ama hiçbir adım atılmayan ovit tünelinin projesini Ağustos ayında bitiriyoruz. 2011 yılı içerisinde ihalesini yapacağız. Rize’mizi güneydoğu ve Ortadoğu’yla beraber buluşan bir liman kentine dönüştüreceğiz. ”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2011, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73