banner72

Cengiz Kurdoğlu'nun Acı Günü

Arhavi’de kışlık odun hazırlığı için gittiği Ciha dağı eteklerinde kestiği ağacın üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybeden İsmail Kurt ilçeyi yasa boğdu.

Cengiz Kurdoğlu'nun Acı Günü
Arhavi’de Hacılar Mahallesi Ciha dağı eteklerinde bulunan kendine ait bahçesinde annesi ile beraber kışlık odun ihtiyacını yapmaya giden İsmail Kurt (45) bir anlık dikkatsizliği sonucu kestiği ağacın üzerine düşmesi sonrası hayatını kaybetti.

     Sanatçı Cengiz Kurdoğlu’nun da amcasının oğlu olan ve Arhavi’de herkes tarafından sevilen İsmail Kurt annesini de yanına alarak gittiği ormanda Odun kesme motoru ile bir ağacı kesmeye çalıştığı sırada ağacın aniden üzerine düşmesi sonrası olay yerinde hayatını kaybetti.

      İsmail Kurt’un annesi hemen yakınlarını arayarak yardım istemesi üzerine olay yerine sağlık ve emniyet ekipleri geldi. Ancak sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen Kurt kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 1 Çocuk babası ve hayat dolu kişiliği ile ilçede herkes tarafından sevilen bir isim olan İsmail Kurt’un ölümünün duyulması bir anda Arhavi ve Hopa’yı yasa boğdu.     Hopa Devlet Hastanesi müdürü Neriman Özdemirin’de kardeşi olan İsmail Kurt için Yeni camide yapılan cenaze namazına Kurt’un tüm sevenleri, aile dostları, esnaf arkadaşları ve Hopa ve Arhavi’den çok sayıda vatandaş katıldı. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu’da cenazeye katılarak aile yakınlarına ve Cengiz Kurdoğlu’na başsağlığı dilediler.

      İsmail Kurt’un cenazesi kılınan cenaze namazı sonrası Hacılar Mahallesinde bulunan aile mezarlığında yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2010, 22:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73