banner72

CHP Adayı Cumbur, Pazar'da köy köy dolaşıyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Rize Milletvekili adayı olan Başar Cumbur, CHP Pazar İlçe Başkanı Mahmut Telatar ve partililerle birlikte Pazar’ın Başköy ve Uğrak köylerine ziyaretlerde bulundu.

CHP Adayı Cumbur, Pazar'da köy köy dolaşıyor

12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Rize Milletvekili adayı olan Başar Cumbur, CHP Pazar İlçe Başkanı Mahmut Telatar ve partililerle birlikte Pazar’ın Başköy ve Uğrak köylerine ziyaretlerde bulundu.

Vatandaşların evlerine konuk olan CHP’liler, seçim çalışmaları ve parti programlarıyla ilgili vatandaşlara bilgiler verdiler.

Rize 2. sıra Milletvekili adayı Başar Cumbur, CHP’nin akademisyenler tarafından hazırlanan projelerle seçimlere girdiğini ifade ederek, “Biz kadromuz ve projelerimizle iktidara talipliyiz. Halkımızdan yepyeni ve yaşanabilir bir Türkiye için destek istiyoruz. CHP bu dönemde büyük bir ilgi ile hızla büyüyen partidir. İşçinin, köylünün, emeklinin, memurun sıkıntıları bu ülkenin sıkıntısıdır. CHP herkes için var. O zaman halkımızın vereceği oylarla CHP iktidarı devralıp vaatlerini bir bir yerine getirecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2011, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73