banner72

CHP ARDEŞEN’DE ADAYLARINI TANITTI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardeşen İlçe Teşkilatı Tarafından, İlçe Teşkilat Binasında CHP’nin Rize Milletvekili Adaylarının Tanıtımı Yapıldı.

CHP ARDEŞEN’DE ADAYLARINI TANITTI

Törene, CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay, Fındıklı İlçe Başkanı Oktay Büyüklü İl ve çevre ilçelerden örgüt yöneticileri ile CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Başar Cumbur ve Hatice Nesrin Sarı Katıldı.

CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya Adaylarını Partililere Takdim Ederek Adayları Hakkında ki Görüşlerini Belirtti. Aslankaya Ayrıca Kılıçdaroğlu’nun Katılımı İle Rize’de Büyük Bir Miting Yapacaklarını Müjdeledi.

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLA

Burada Bir Konuşma Yapan CHP Rize 1. Sıra Adayı Kenan Bıyık, Rize’yi Profesör Unvanıyla Mecliste Temsil Edeceğini Söyledi.

O ZAMAN CHP YOKTU
Konuşmasın da Sık Sık Anavatan Partisinden Söz Eden Kenan Bıyık, “Benim Anavatan Partisinde Siyasete Başladığım Zaman CHP Yoktu. O Yüzden ANAP’ta Siyasete Başladım. Ama Bugün Allaha Şükür ki Yanınızdayım. Bana Kucak Açtığınız İçin, Beni Kabul Ettiğiniz İçin ve Benim Arkamda Durduğunuz İçin Teşekkür Ederim” Dedi.

Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP’de Siyasete Başladığını Anımsatan Bıyık, “Bundan Sonra, Son Nefesime Kadar, CHP’de Siyaset Yapacağım.” Sözünü Vererek, “Size Hakkımda Her Türlü Şeyi Söyleyebilirler, Anlatabilirler, O Partiye, Bu Partiye Gitti Diyebilirler. Sakın Ola Bunların Hiç Birine Kulak Asmayın. Kenan Bıyık, Bu Yaşına Kadar Defosu Olmayan İnsanlardan Biridir. Benim Hayatımda Keşkelerim Olmamıştır. İyi ki De O Partiye(ANAP) Gittim. Orada Doktoramı Yaptım. Doçent Oldum. Şimdi de CHP’de Profesör Olarak Meclis’te Rize’yi Temsil Edeceğim.” Dedi.ASLAKAYA TOPARLADI
Bıyık’ın “Ben Siyasete Başladığımda CHP Yoktu” Sözünün de Yer Aldığı Konuşmasının Ardından Söz Alan CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya da, “Adayımız Sanırım Heyecanına Yenik Düşerek Böyle Bir Söz Kullandı. Siyasette Böyle Şeyler Olabilir. Ben Adayımız Kenan Bıyık’ın Babasıyla Rize’de CHP Çatısı Altında Siyaset Yaptığımı Bilirim” dedi.2. Sıra Adayı Başar Cumbur ise, “Karşı Taraf Ne Kadar Güçlü Olursa Olsun, CHP İçin Kazanılmaz Diye Bir Şey Yoktur. Karşı Taraf Çok Güçlü, Parası Var, Pulu Var, Polisi Var, Jandarması Var, Jopu Var, Tüfeği Var, Ama Yürek Bizde, Niye Bizde, Çünkü Yedi Düvele Karşı Yenilecek Denilen Bir Ülkeyi Ayağa Kaldıran Bir Kökten Geliyoruz.” dedi

3. Sıra Adayı Hatice Nesrin Sarı ise, Kadınların Temsilcisi Olarak Meclise Gideceğini Belirtti.

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2011, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73