banner72

CHP Milletvekili Adayları Ardeşen’de

Cumhuriyet Halk Partisi Rize Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Ardeşen’de Sürdürdü.

CHP Milletvekili Adayları Ardeşen’de
CHP’nin Rize Adayları Kenan Bıyık, Başar Cumhur ve Nesrin Sarı İlk olarak Ziyaret Ettikleri Ardeşen İlçe Teşkilatının Ardından Esnaf Gezisi Düzenleyerek Seçmenlerden Destek İstediler.

Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay’ın Eşlik Ettiği Milletvekili adaylarına, belediye Meclis Üyesi Saltuk Deniz, Parti Yönetimi ve Çok Sayıda Partili de Eşlik Etti.

Cumhuriyet Halk Parti’nin Rize Milletvekili Adayları Ardeşen halkı ile bütünleşip onların sorunlarını dinledi.Kenan Bıyık, Başar Cumbur  ve Nesrin Sarı’dan oluşan ekip ilçe halkının arasına karıştı ve mevcut sorunları büyük bir dikkat ile dinledi.

Özellikle çay müstahsilinin büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu bildiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Rize Milletvekili adayı Kenan Bıyık, İlçedeki Muhtarlar Derneğini Ayrıca Ziyaret Edip Muhtarlardan Mevcut Kendi Sorunları ve Müstahsillerin Sıkıntıları Hakkında Bilgi aldı.

Mevcut İktidarın 9 Yılda Gerek İşlerini Özveriyle Yapan muhtarlara, gerekse alın terinin karşılığını alamayan müstahsillere beklentilerinin doğrultusunda kolaylıklar sağlayamadığını belirten Bıyık ‘İnşallah bizim iktidarımızda özellikle bu sorunun çözümü en kısa sürede gerçekleşecektir. Sizlere bunun teminatını veriyorum.Sizler özgür seçimin en güzel örneklerindensiniz.Vatandaş ile içiçe olmanın ilk yolu sizlerle sağlanan diyalogdan geçer.Sizlerin de yardımıyla hem ilimiz hem de ülkemiz için yeni bir sayfa açmak istiyoruz’ şeklinde görüş belirtti.Başar Cumbur ise sürekli halkın içinde bulunduğunu söyleyerek ‘Hiçbir zaman halkın içinden kopmadım, bundan sonrada sürekli bu tutumumu devam ettireceğim. Artık sayenizde Rize’nin sesini daha gür duyurmak istiyorum.Teveccüh göstermeniz durumunda inanın ki çok daha güzel günler bizleri bekliyor.Rize ilinden çok siyasetçi çıktı ancak maalesef sesimiz yeteri kadar duyulmadı.Destek verin ve bu gür sesi tüm ülke duysun’ şeklinde konuştu.Partinin tek bayan Milletvekili Adayı Nesrin Sarı’da özellikle Rize kadınının siyasette artık aktif rol oynaması gerektiğini belirterek ‘Benim siyasete girmemdeki amaç hemcinslerimizin siyasete bir bayan eli değdirerek giderek sertleşen üslupların yumuşamasını sağlamaya vesile olmak.Karadeniz kadınının istediğinde neler yapabildiğini belirtmeme gerek yok.Ancak özellikle son dönemde özellikle eğitim  ve sosyal alanlarda istenilen seviyeye ulaşmadaki zor sürecin nedenlerinden birisi de bu bölgede istenilen bir bayan siyasetçinin bulunmamasıdır. Ben bunun için yani bir başka deyim ile sizin için buradayım.Umarım destekleriniz ile bunu hep beraber aşacağız’ diye görüşünü belirtti.Milletvekili Adayları daha sonra ilçenin Fatih İlköğretim Okul’unda tertiplenen 2010–2011 Dönemi Halk Eğitim Merkezi Eğitim kursiyerlerinin sergilemiş oldukları standın açılışına katıldılar. (Ajanslaz)


Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2011, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73