banner72

CHP Pazar'da vekil adaylarını tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazar İlçe Teşkilatı 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerdeki Rize milletvekili adaylarını tanıttı.

CHP Pazar'da vekil adaylarını tanıttı

NACİ GÜVEN'İN HABERİ...
İlçe binasında yapılan tanıtım programına CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, Pazar İlçe Başkanı Mahmut Telatar, çevre ilçelerden örgüt yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Başar Cumbur ve Hatice Nesrin Sarı ile partililer katıldı.

İl Başkanı Mehmet Aslankaya, toplantıda adayları tanıttıktan sonra partililere seslenerek, seçim öncesi kapı kapı dolaşacaklarını belirterek, ” Sizlerin sayesinde biz iktidara yürüyeceğiz ve halk iktidarını kuracağız. Bugün ben bunu sizin gözlerinizden okudum ve gördüm” dedi.

Daha sonra CHP'nin Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Başar Cumbur ve Hatice Nesrin Sarı, partililere kendilerini tanıtıp kısa birer konuşma yaptı.

CHP 1. sıra milletvekili adayı Kenan Bıyık, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Benim telefonum 17 yıldır değişmemiştir, değişmeyecekte her zaman sizlerin emrinde olacaktır. Size söz veriyorum CHP iktidar olacak bende her zaman siz Pazarlı hemşerilerimin yanında olacağım. Meclise gittiğimde Çaykur’un özelleşmemesi için her şeyi yapacağım. Gerekirse kürsünün önüne kendimi bağlayıp Çaykur’u vermeyeceğim. Çayı kimse yok edemeyecek.”

CHP'nin 3. sıra milletvekili adayı Nesrin Sarı da, Rize'de ilk kez bir kadın milletvekili adayı olduğunu, kadınların temsilcisi olarak Meclise gitmek istediğini söyledi.

Adaylar konuşmanın ardından tebrikleri kabul ettiler.HABER GÜVEN
Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2011, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73