banner72

CHP Rize'den Kılıçdaroğlu'na destek

CHP eski İl Başkanı ve Ardeşen Belediye Meclis Üyesi Saltuk Deniz, ''CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan bu örgütsel değişikliği destekliyoruz'' dedi.

CHP Rize'den Kılıçdaroğlu'na destek
Deniz, bir grup partili ile birlikte Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği'nde yaptığı basın açıklamasında, partide yenilik ve değişime gidildiğini belirterek, ''CHP'nin tavanında yapılan değişiklikler inanıyorum ki önümüzdeki günlerde tabana da yansıyacaktır. Çünkü kamuoyu bu konuda büyük bir beklenti içerisindedir. CHP Türkiye Cumhuriyeti için vazgeçilmez bir partidir. Kendisini yenileyerek, değişime ayak uydurarak, yeniden Türkiye siyasetinde önemli bir görev üstlenecektir. Üstlenmesi de gerekiyor'' dedi. 

     CHP'nin, siyaset var olduğu sürece olacağını ifade eden Deniz, ''CHP var oldukça da Cumhuriyetin kazanımları ve değerleri yaşamaya devam edecektir. Üstünde bir çok oyun oynanan bir partidir. Fakat, son yapılan gelişmeler partimizin önünü açmıştır. Bundan sonra daha da ileri noktalara geleceğini görüyoruz. Çünkü değişimin ardından partimize karşı ilginin arttığını görüyoruz. Mesele bu değişimleri halkımıza anlatmak. Bu değişime ve dönüşüme örgütlerin de ayak uydurarak toplumsal muhalefeti yükseltmek ve AK Parti'nin ilerlemesinin önüne geçmek zorundayız. Bu doğrultuda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan bu örgütsel değişikliği destekliyoruz'' diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2010, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73