banner72

CHP Vakfıkebir ilçe kongresi

CHP Vakfıkebir İlçe Başkanlığına Mehmet Keskin seçildi.

CHP Vakfıkebir ilçe kongresi

Parti binasında yapılan olağan genel kurulun ardından Mehmet Keskin ve İhsan Hindistan başkanlığındaki iki listeyle seçime gidildi.

65 delegeden 53'ünün oy kullandığı seçimde, 29 oy alan Mehmet Keskin başkan seçilirken, İhsan Hindistan 24 oy aldı.

Yeni yönetim kurulu Adem Aydın, Cevat Baltürk, Fatih Birinci, Servet Ertuğrul, Ahmet Günaydın, İsmail Karkaç, Ömer Saka, Sezgin Şahinoğlu, Şefik Turutoğlu ve Ahmet Yıldız'dan oluştu.

Mehmet Keskin, yaptığı konuşmada, CHP'yi Vakfıkebir'de hak ettiği konuma getirmenin başlıca görevleri olduğunu belirterek, ''Partinin başarısı için çaba harcayan, emek veren her arkadaşımla birlikte elimizi taşın altına koyarak arzulanan başarıyı yakalayacağımıza gönülden inanıyorum. Ben ve arkadaşlarımın olduğu yerde küskünlük asla olmayacak. Hep beraber ele ele vererek CHP'yi hem ilçemizde birinci parti yapmak hem de tek başına iktidara taşımak için var gücümüzle çalışacağız'' dedi.

Kongreye, Vakfıkebir Belediye Başkanı Hayri Birinci, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, İskenderli Belediye Başkanı Ahmet Aktaş, Akoluk Belediye Başkanı Atilla Çavdar, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Özçilingir, Trabzon eski Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, CHP ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2010, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73