banner72

CHP’den Sütlüoğlu’na Çok İnce Mesaj!

Sütlüoğlu’nun Genel Müdürlüğü 12 Hazirandan Sonra Tartışılacak..

CHP’den Sütlüoğlu’na Çok İnce Mesaj!
LAZHABER - ÖZEL
CHP’nin Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya’dan Çaykur Genel Müdürlüğüne Atanan İmdat Sütlüoğlu Hakkında İlk Yorum Geldi.

Sütlüoğlu’nun Çayı Bilen ve Çay Yetiştiren Bir Aileden geldiğini anımsatarak Sözlerine Başlayan Aslankaya, “Sayın Sütlüoğlu, Ekrem Yüce’den Daha Başarılı Bir Performans Sergileyeceğine Kanaatim Sonsuzdur. Çaykur’u İyi Yöneteceğine Dair de Bir Endişem Yok Ama 12 Haziran’dan Sonra CHP İktidarında Sayın Sütlüoğlu’nun Genel Müdürlüğü de tartışılacaktır. Çünkü CHP Kadrolarında Sayın Sütlüoğlu’ndan Daha Yetenekli İsimler Mevcuttur.” Dedi.

Lazhaber.com'a Özel Açıklamalarda Bulunan CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, “Sayın İmdat Sütlüoğlu Rize’mizin Yetiştirdiği ve Ardeşen’in Evladıdır. ÇAYKUR Genel Müdürlüğünü Nasıl Yöneteceğini Tam söyleyemem Ama, En Azından Ekrem yüce’den Daha İyi Görev Yapacağına İnanıyorum. Ben Kendisi İle Telefonda Görüştüm. Sayın Sütlüoğlu’na İfadem Şu Oldu. Sayın Sütlüoğlu, Bu Çaykur Hepimizin Malıdır. Bu Mal’a kimse Zarar Vermemelidir. Sizin Genel Müdürlük Kararnameniz Çıktığı Anda, Siyasi İradeyi Bir Tarafa Bırakarak Çaykur’a Tarafsız Bakmak Zorundasınız Dedim. Kendisi de Bana, bu Çaykur’u Mehmet Aslankayası İle İmdat Sütlüoğlu ile Hep Beraber Kurtaracağımızı söyledi. Ben İnanıyorum ki, Sayın İmdat Sütlüoğlu Geçmişte Kısa Süreli de olsa Bakanlık Yapmış bir İsimdir. Rize’nin Çocuğu olarak Çayı Bilen bir Arkadaşımız Olarak kötü Yöneteceğine İnanmıyorum. Siyasilere, Yani Ekrem Yüce Gibi El Pençe Duracağına İnanmıyorum. Zaten Öyle Bir Şey Yaparsa, Bu Yanlışı Kendisine Yapmış Olur.” Dedi.

12 HAZİRANDAN SONRA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARTIŞILACAK.
12 Haziranda CHP’nin Mutlaka İktidara Geleceğini Söyleyen Aslankaya, “Zaten 12 Hazirandan Sonra CHP İktidarında Sayın İmdat Sütlüoğlu’nun Genel Müdürlüğü de Tartışılacaktır. Çünkü, CHP Kadrolarında Çaykur Genel Müdürlüğü görevini yürütebilecek Çok Yetenekli İnsanlar Var. Onlar Göreve Gelecekler. İmdat Sütlüoğlu Bizim Kardeşimizdir. Sevdiğimiz Ardeşen’in Evladıdır. Biz Ona Her zaman Sahip Çıkarız. Ama İktidar Oluşumuzda da, Tabiî ki kendi Partimize Sahip Çıkmak en doğal Hakkımızdır.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2011, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73