banner72

Düğün evleri kana bulandı: 3 yaralı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde iki ayrı düğün töreninde tabancayla açılan atış sonucu 3 kişi kazara vurularak hastanelik oldu. Ağır şekilde yaralanan 5 yaşındaki çocuğun imdadına ambulans helikopter yetişti.

Düğün evleri kana bulandı: 3 yaralı
Alınan bilgiye göre, Vezirköprü ilçesinin Teberük köyünde bir düğün töreninde tabancayla rastgele açılan ateş sonucu Mehmet Ali Hancı (38) sağ ayağından, 5 yaşındaki Mehmet Bozkurt ise kafasından vuruldu. Mehmet Ali Hancı ve Mehmet Bozkurt, Vezirköprü Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yaralı olan Mehmet Bozkurt, Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans helikopter ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ambulans helikopter inecek yer bulamayınca Vezirköprü-Havza Karayolu'nun 4. kilometresindeki karayoluna indi ve yaralı çocuk buradan alınıp hastaneye götürüldü. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Öte yandan, Yeniçelik köyünde de yine düğünde tabancayla rastgele açılan ateş sonucu bir kişi vuruldu. Kardeşi Nuri Eren'in düğününde halay çekenleri seyreden Rüsen Eren (39), aniden kanlar içinde yere düştü. Vezirköprü Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Rüsen Eren'in çenesine kurşun isabet ettiği öğrenildi. Rüsen Eren, ilk müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Meydana gelen iki ayrı olayla ilgili soruşturmalar sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2010, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73