banner72

Educaturk Eğitim Fuarı'nda Rize Üniversitesi Rüzgarı

Educaturk Eğitim Fuarı

Educaturk Eğitim Fuarı'nda Rize Üniversitesi Rüzgarı

Fatih Sultan Kar’ın Haberi…
Bu yıl 6`ncısı düzenlenen ``Educaturk Eğitim Fuarı`` Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda açıldı. 500 eğitim kurumunun katıldığı fuarda yer alan TC. rize üniversitesi stadı ziyaretcilerin ilgi odağı oldu.

200 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuar, başta turizm olmak üzere tekstil, işletme, moda, enformasyon teknolojisi, satış-pazarlama, finans, basın-yayın ve mühendislik gibi alanlarda 4 bin pozisyon için yurt içi ve dışında iş imkanları sunuyor. TC. Rize Üniversitesi stadında görev yapan TC. Rize Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Gündoğdu ile Enformasyon Müdürü Mustafa Çakır, ziyaretcilere Rize Üviversitesi’nin geçmişi, hedefleri ve eğitim imkanlar ile ilgili bilgi veriyorlar. Ayrıca dağıttıkları broşur, tanıtıcı materyallerle üniversitelerinin ve Rize’nin tanıtımına katkı sağlıyorlar.

http://pic1.resimupload.com/r2/resim_834448171.jpg


Fuarda ayrıca, gençler Ali Kırca`nın moderatörlüğünde Türkiye`nin önde gelen CEO`larıyla tanışma fırsatı bulacak.. Fuar, 28 Şubat Pazar gününe kadar ziyarete açık kalacak.


Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2010, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73