banner72

En Çok Haberi Yapılan İlçe Arhavi

BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU, YAPILAN HİZMET VE ÇALIŞMALARDA EN ÇOK HABERİ ÇIKAN İSİM

En Çok Haberi Yapılan İlçe Arhavi

Artvin ili içerisinde faaliyet gösteren yerel basın organları arasında yapılan araştırmalar sonucunda en çok haberi çıkan ilçe, hizmetler ve çalışmalar sonrasında Arhavi ilçesi oldu. Bu çalışmaların mimarı olarak da Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ön plana çıktı.

     Artvin Gazeteciler Cemiyeti tarafından yapılan araştırmada, kamu kurumları arasında Artvin de 2009 yılında en çok haber sayfalarında hakkında haber bulunan ilçe Arhavi oldu. Bunu sırasıyla Hopa, Borçka ve Yusufeli ilçelerinin  takip ettiği bildirildi.

     Başkanlığı devraldığı günden bu güne kadar durup dinlenmeden çalışmalarını sürdüren Başkan HEKİMOĞLU konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “Artvin Basınında, yapmış olduğumuz çalışmalardan ötürü ön sıralarda yer aldığımız için tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Yapılan işleri halkımızla paylaşmak onlara anlatmak ve sunmak bizim için gurur kaynağıdır. Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımıza devam edip başarı çıtamızı daha da yukarılara çekeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2010, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73