banner72

Erbakan'ın sağlığında son durum

Saadet Partisi, Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Erbakan'ın sağlığında son durum

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ınsağlıkdurumunda endişe edilecek herhangi bir hususun söz konusu olmadığı ve antibiyotik tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu olacağı bildirildi.

Saadet Partisi'nden yapılan yazılı açıklamada, bazıinternetsitelerinde Erbakan'ın sağlık durumuyla ilgili ''asılsız iddialara'' yer verildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:

''Hiçbir gerçekliği olmayan bu hayal ürünü haberler, sadece camiamızı değil milletimizi de derinden üzmüştür. Sayın Erbakan 3 Ocak 2011 tarihinde ayağında nükseden damar iltihabı (tromboflebit) tedavisi maksadıylaAnkaraGüven Hastanesine gitmiştir. Sayın Erbakan bu tedavi kapsamında öngörülen rutin kontrolleri çerçevesinde hastanede bulunmaktadır.

Hastane Başhekimi Sayın Tevfik Ali Küçükbaşoğlu, bu konuda çeşitlimedya organlarına gerekli açıklamaları yapmıştır. Buna göre Sayın Erbakan'ın bacağındaki iltihabi doku hızla iyileşmektedir. Halen gerekli kontrolleri ve sürdürülen antibiyotik tedavisi devam ettiği için hastanede bulunmaktadır.

Buna rağmen bazı internet sitelerinin asılsız ve hayal ürünü haberlere yer vermekte ısrar etmesini maksatlı buluyoruz. Tekrar vurgulamakta fayda görüyoruz ki; Sayın Erbakan'ın sağlık durumunda endişe edilecek herhangi bir husus sözkonusu değildir. Antibiyotik tedavisinin tamamlanmasıyla birlikte taburcu olacaktır.''

AA
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2011, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73