banner72

Eski Manken Ebru Şancı, Rafet El Roman'ın Genç Sevgilisini Canlı Yayında Yerden Yere Vurdu

Eski manken Ebru Şancı, Rafet El Roman ile görüntülenen genç kızla ilgili katıldığı programda ağır sözler söyledi. Şancı, Sen nasıl başka bir adamın evine gidip onun havuza giriyorsun dedi..

Eski Manken Ebru Şancı, Rafet El Roman'ın Genç Sevgilisini Canlı Yayında Yerden Yere Vurdu
Futbolcu Alpaslan Öztürk ile mutlu bir evlilik sürdüren sunucu Ebru Şancı, teve 2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Programda Rafet El Roman'ın genç bir kızla samimi görüntülenmesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"NE DİYEYİM, HER ŞEY ORTADA"

34 yaşındaki eski manken, şarkıcı Rafet El Roman'ın önceki gün Bodrum'da iki genç kızla görüntülenmesi ve ardından gelen açıklamalar hakkında, "Ne diyeyim? Her şey ortada. Sen nişanlına ne diyorsun? Sen nasıl başka bir adamın evine gidip onun havuza giriyorsun? Ne münasebet!" dedi.

"KENDİNİ KURTARMAK İÇİN BUNLARI SÖYLÜYOR"

Ebru Şancı, "Adam bekar, 'nişanlıyım' diyor ama belki kız da bekar. İnkar etmeseler ilişkileri kimseyi ilgilendirmez. Sessiz kalsalar büyümez. Rafet El Roman'ı uzun yıllardır yaşıtı kimseyle görmedim. Adam kimseyi de zorla evine götürmüyor. Fotoğraflarda zorla gibi görünen bir şey yok. Kendini kurtarmak için söylenen laflar gibi" ifadelerini kullandı.

"NİŞANLI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ"

Rafet El Roman ile fotoğraflarının basına yansıması sonrası '2. Sayfa'ya konuşan genç kadın, ünlü şarkıcıyı yanağında öptüğünü, nişanlı olduğunu ve bu haberler nedeniyle nişanlısıyla sorun yaşadığını söylemişti.

Manken,Ebru Şancı,Rafet El Roman
Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73