banner72

Ezel'in yayınına İsrail engeli

Kurtlar Vadisi nedeniyle yaşanan Türkiye-İsrail krizinin ardından, Türkiye Dizi Film Yapımcıları Derneği bir açıklama yapmıştı.

Ezel'in yayınına İsrail engeli

Kurtlar Vadisi nedeniyle yaşanan Türkiye-İsrail krizinin ardından, Türkiye Dizi Film Yapımcıları Derneği bir açıklama yapmıştı. Dernek tarafından alınan karar doğrultusunda, bundan böyle İsrail ile ilgisi olmayan dizilerde bile İsrail konu edilecek ve Türk Dizi Teşkilatının gücü ve kararlılığı kesin bir dille tüm dünyaya duyurulacaktı. Karar çerçevesinde İsrail'in ilk konu edileceği dizi olarak Ezel seçildi.

Ancak dizinin çekimlerinin İsrail gizli servisi MOSSAD tarafından engellendiği ve dizi setinde bu nedenle akla hayale gelmez kazalar olduğu öğrenildi.

Ramiz dayı çok sinirlendi

Çekimler esnasında aksiliklerin ardı arkası kesilmeyince bir hayli kızan Ramiz dayı, yönetmeni uyararak "Yeğen, sen beni bunca bölüm hiç mi dinlemedin? İnsan bir kulak verir arkadaşım. Adamlar sette cirit atıyorlar. Nasıl teşkilatsınız siz?" diye kükredi. Ramiz dayıyı araya giren Ezel güçlükle sakinleştirdi.

Başbakan devrede

Türkiye Dizi Film Yapımcıları Derneği'nin durumu Başbakanlığa bildirmesinin ardından Türk Özel Timleri dizi setinde geniş güvenlik önlemleri aldılar. Aldığımız bilgilere göre herkes Tefo'dan şüpheleniyor. Ancak NGH okurları Tefo'nun İsrail gizli servisine değil de CIA'e çalıştığını biliyorlar.


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2010, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73