banner72

Faaliyetlerimizi hızlandırdık

Fındıklı Kültür Çevre ve Sosyal Dayanışma Derneği kurucu başkanı Yaşar Özcihan, kuruluş aşamasının ardından faaliyetlerini hızlandırdıklarını söyledi.

Faaliyetlerimizi hızlandırdık
Zekeriya SARIHAN'ın haberi...

Özcihan, yaptığı açıklamada, dernek yönetim kurulunun Ardeşen ve Arhavi belediye başkanlarını ziyaret ederek yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgi sunduklarını ifade etti. 
     
Dernek olarak kültür, çevre ve sosyal yaşamın önemli hususlar olduğunu ve bunların sağlıklı işlenmesi için de komşuluk ilişkilerinin güçlü olmasının rolü bulunduğunu belirten Özcihan, ''Bir apartmanda kapı komşu ne kadar önemli ise komşu ilçelerin de dayanışma içerisinde bulunması son derece önemlidir. Bu nedenle komşu ilçeleri ziyaret ediyoruz. Kuruluş aşamasının ardından faaliyetlerimizi hızlandırdık'' dedi. 
     
Özcihan, 19 Kasım Cuma günü Fındıklı Anemon Düğün Salonunda düzenleyecekleri dayanışma gecesine ilçeleri adına belediye başkanlarından destek de istediklerini kaydederek, ''Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da ziyaretimizden memnun kaldılar. Düzenleyeceğimiz geceye de en üst seviyede katılım için herkese ulaşacaklarının sözünü verdiler. Gece ile ilgili çalışmalarımız da sürüyor. Ev sahibi olarak Fındıklı Belediyesi ile çalışma yapacağız'' diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2010, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73