banner72

Fındıklı’da Büyük Yangın: 16 yaralı !!!

Fındıklı İlçesinde ki Bir Çay Fabrikasında Meydana Gelen Büyük Çaplı Yangında 3’ü Ağır 16 Kişi Yaralandı !!!

Fındıklı’da Büyük Yangın: 16 yaralı !!!
CANER KARATAŞ'IN HABERİ...
Rize’nin Fındıklı İlçesinde ki Özel Bir Çay Fabrikasında Başlayan Yangın Korku Dolu Dakikaların Yaşanmasına Sebep Olurken, Fabrika Görevlilerince Olayı Görüntülemeye Çalışan Gazetecilere Saldırıda Bulunulduğu İddia Edildi.


Edinilen bilgiye göre, fabrikanın yedek depo bölümünde yapılan kaynak çalışması sırasında yangın çıktı. Çıkan yangının ana depoya sıçramasıyla büyüyen yangın depoda ki tonlarca kuru çayın da yanmasına sebep oldu.

Yangında 16 kişinin dumandan zehirlendiği, 3’ünün ağır olduğu ve ağır olan 3 kişinin de Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği bildirildi.GAZETECİLERE SALDIRI
Fabrikada çıkan yangını Fındıklı Belediyesi İtfaiye ekipleri ve komşu ilçelerden gelen itfaiye ekiplerince söndürülmeye çalışılması sırasında olayı görüntülemeye çalışan Doğan Haber Ajansı muhabiri Tamer Karataş ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Caner Karataş fabrika görevlilerinin saldırısına uğrayarak darp edildiği iddia edildi.

Saldırıya uğrayan gazeteciler'in fotoğraf makinesinin kırıldığı öğrenildi.Darp sonucu çeşitli yerlerinden yaralanan Tamer Karataş Fındıklı Bölge Guatrı ve Araştırma Merkezinden rapor aldığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2010, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73