banner72

Flaş!.. Tarkan İtiraf etti

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Tarkan'ın, "Kullanıyorum" dediği öne sürüldü.

Flaş!.. Tarkan İtiraf etti

Kokain kullandığı gerekçesiyle önceki gece gözaltına alınan Tarkan, geceyi, Balyoz Operasyonu’nda gözaltına alınan emekli generaller gibi polis dinlenme odasında geçirdi. Tarkan’ın, Beykoz Ömerli’deki çiftlik evinde bir miktar esrar bulunduğu öne sürülürken, sanatçı ile birlikte işadamı, gazeteci ve bir milletvekilinin oğlu ve torbacıların da aralarında bulunduğu 10 kişinin emniyetteki sorguları sürüyor.

 

DİNLENME ODASINDA SABAHLADI

 

Çetin Aydın'ın Hürriyet'teki haberine göre narkotik ekipleri Tarkan’ı nezarethaneye koymadı. Narkotik yetkilileri, Terörle Mücadele ekiplerinin emekli generalleri, amir odaları ve polis dinlenme odalarında tuttuğu gibi Tarkan’ı polis dinlenme odasına yerleştirdi. Narkotik yetkilileri dinlenme odasında Tarkan’la bir süre sohbet etti. Daha sonra başına bir polis konuldu. Tarkan, geceyi başında bekleyen polisle birlikte geçirdi. Gözaltına alınan diğerleri ise geceyi nezarethanede geçirdi.
 
İTİRAF ETTİ İDDİASI

Çiftliğinde gözaltını alındıktan sonra emniyete getirilen Tarkan’ın polislerle sohbet sırasında uyuşturucu kullandığını itiraf ettiği iddia edildi. Polisler, Tarkan’a sabah kahvaltıdan birkaç saat önce de kaşarlı tost ve çay ikram etti. Sabah kahvaltısında Tarkan’a zeytin, çilek reçeli, beyaz peynir, domates ve çay verildi. Tarkan, emniyette avukatıyla da görüştü.

 

ŞİFRELİ KONUŞMA

“Bond” lakaplı torbacı A.G.’den satın aldığı uyuşturucuyu Tarkan’a teslim eden M.E.’nin Tarkan’la telefonda konuşurken esrar ve kokaine farklı isimler vererek şifreli konuştuğu tespit edildi. Tarkan, uyuşturucu kullanmaktan sorguya alındı. Gözaltındaki diğer kişilerin ise uyuşturucu kullanmak, temin etmek ve uyuşturucu satmakla suçlandıkları öne sürüldü. Bu arada Tarkan’ın 3-10 Nisan 2010 tarihleri arasında kutlanacak olan Polis Haftası’nda Abdi İpekçi Spor salonundaki açılışında konser vermek üzere emniyetle anlaştığı, ancak operasyon nedeniyle konserin büyük bir ihtimalle iptal edileceği belirtildi.


Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2010, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73