banner72

Gül, TOBB'un Ödül Töreninde Konuştu

TOBB hizmet şeref belgesi ve plaket törenine katılan Cumhurbaşkanı Gül, özel sektörün önünün açılması için her türlü özenin gösterildiğini söyledi.

Gül, TOBB'un Ödül Töreninde Konuştu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, pazartesi günü 66’ıncı Genel Kurulu’nu yapmaya hazırlanıyor. Genel Kurul öncesi İş dünyasında yıllarını doldurmuş emektarları ödüllendiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, özel sektörün önünün açılması için her türlü özenin gösterildiğini söyledi.

Türkmenistan’dan gelen iş dünyası heyeti ise Cumhurbaşkanı Gül’e kalpak ve kaftan giydirdi.

Liderler Genel Kurul’da Buluşacak
TOBB, Pazartesi günü 66’ıncı Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek. Seçim meydanlarında birbirlerini kıyasıya eleştiren AK Parti ve CHP liderlerini biraraya getirecek Genel Kurul öncesi TOBB, hizmette yıllarını doldurmuş üyelerini ödüllendirdi.

Ekonomik kalkınmanın özel sektör eliyle gerçekleştirildiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Gül, özel sektöre desteklerinin süreceğini söyledi.

Gül, "Özel sektörün öneminin hep farkında olundu ve daima sizlerin önünü açmak için de devlet olarak, hükümetler olarak her türlü özen hep gösterilmiştir. Bundan sonra da daima gösterilecektir" diye konuştu.

Türkmenistan’dan gelen TOBB heyeti, Cumhurbaşkanı Gül’e kalpak ve kaftan giydirdi.

Öte yandan seçim süreci ile ilgili değerlendirilmesi sorulan Cumhurbaşkanı Gül, "Siyaseti halk konuşacak artık" dedi.

Cumhurbaşkanı Gül, illerden gelen ticaret ve sanayi odalarının stantlarını da gezdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2011, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73