banner72

Güneysu'dan Profesyonel Polis Futbolcu Transferi

Güneysu İlçe Emniyet Amirliğinde görev yapan polis memuru, Rize 1. Amatör Ligde mücadele eden Güneysuspor'da forma giyecek.

Güneysu'dan Profesyonel Polis Futbolcu Transferi

Daha önce 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Üsküdar Anadolu takımında da forma giyen ve 4 ay önce Güneysu İlçe Amirliğinde görev yapmaya başlayan Bayram Altan, bundan sonra Güneysuspor'da forma giyecek. Güneysu ilçe emniyet amiri Cengiz Akpınar'ın önerisi ile kadroya dahil edilen Altan, Güneysuspor ile antrenmanlara çıkmaya başladı.

1.20101108175733..jpg

İlçe emniyet amiri Akpınar, Güneysuspor'da defans hattındaki eksikliğin giderilmesi için Güneysuspor'a katkı sağlamaya çalıştıklarını belirterek, ''Güneysuspor'u güçlendirmeye gayret ediyoruz. Sportif faaliyetler toplumsal yaşantıda önemli yer tutuyor. Vatandaşlar arasındaki dostluk ve kardeşlik duygularının tesis edilmesi açısından emniyet teşkilatına da büyük görevler düşmekte. Bu düşünceden hareketle profesyonel altyapı almış ve Anadolu Üsküdar takımında futbol oynamış emniyet çalışanlarımızdan Bayram arkadaşımızı Güneysuspor kadrosuna katarak takımı güçlendirdik'' dedi.

3.20101108175812..jpg

Bayram Altan da, Güneysulu gençlere örnek olup Güneysuspor'un başarısı için çalışacağını söyledi.

2.20101108175758..jpg

Güneysuspor antrenörü Eray Alptekin de, ara transfer döneminde Bayram'ın lisans işlemlerinin halledileceğini belirterek, ''Bayram bir haftadır Güneysuspor ile antrenmanlara çıkmaya başladı. Ara transfer dönemine kadar form tutup kadroya dahil olacağından hiç bir şüphemiz yok'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2010, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73