banner72

Hakan Gültekin Aday Olacak mı ?

AK Parti Rize il Başkan yardımcısı ve AK Parti Rize il Genel Meclisi Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Hakan GÜLTEKİN Millet vekili Adayı olması yönünde Anketlerde ve kamu oyu gündeminde adı sürekli gündem edilen isimler den…

Hakan Gültekin Aday Olacak mı ?

AK Parti Rize il Başkan yardımcısı ve  AK Parti Rize il Genel Meclisi Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Hakan GÜLTEKİN Millet vekili Adayı olması yönünde Anketlerde ve kamu oyu gündeminde adı sürekli gündem edilen isimler den olması nedeniyle kendisi ile bu konuda görüşme talebimizi ilettik. Sayın GÜLTEKİN Yöre halkının merakını giderme adına bizlerin sorularını açık yüreklilikle ve lafını eğip bükmeden samimi bir ortamda cevapladı;


Millet Vekili Adayı olarak Gündemde tutulmasını ve haber sitelerinde anketlerde adının geçmesini saygıyla karşıladığını söyledi. Fakat bu anketler ve kamu oyu gündeminde bunların konuşulmasının henüz erken olduğunu söyledi.


GÜLTEKİN  ; Ak Parti Rize il Başkan yardımcısı görevi , AK Parti Rize il Genel Meclisi Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkan görevi , Aile şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı , Çeşitli sivil toplum kuruluşlarındaki üyelik ve görevleri nedeniyle gündeminin yoğun olduğunu ancak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’IN ve Adalet ve kalkınma Partisi  Genel merkezinden gelecek istek doğrultusunda Mevcut görevlerinden istifa ederek Verilecek göreve talip olabileceğini açıkladı.


Adalet ve kalkınma partisi temayülleri ve ilkeleri olan Ciddi işleyiş içinde olan diğer siyasi partiler gibi sabah başka akşam başka kararlar alan bir kuruluş olmadığını söyledi.


Partimizin ve Halkımızın verdiği görevler nedeniyle görevimin başındayım. “ Halka hizmet Hakka hizmettir “ sözü benim hayat misyonumun temelidir, Halkımız beni nerde görmek isterse ben orada hazır olacağım dedi.  

Haber : turkdunyasi.biz
Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2010, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73