Hakan Gültekin’den Ardeşenspor Çalışmalarına Ziyaret!

Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşenspor Futbol Takımının Çalışmalarını İzledi, Çalışmalar Hakkında ve Takımın Son Durumu Hakkında Teknik Direktör Selim Kabaoğlu’ndan Bilgiler Aldı.

Hakan Gültekin’den Ardeşenspor Çalışmalarına Ziyaret!
ÖMER FARUK ZENGİNAL
Hafta Sonu Ardeşen İlçesinde ki Sportif Faaliyetleri İnceleyen Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Beraberinde Ardeşen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sultan Rauf Oğuz İle Birlikte İlk Etapta Hentbol 1. Lig’de Oynanan Ardeşen GSK-Amasya ALGSK Karşılaşmasını İzledikten Sonra Ardeşenspor’un Çalışmalarını İzlemek Üzere Vali Erdal Ata Stadında ki Çim Sahaya Ziyarette Bulundu.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Burada Bir Süre Futbolcuların Çalışmalarını İzleyen Gültekin, Daha Sonra Takımın Son Durumu Hakkında Teknik Direktör Selim Kabaoğlu’ndan Bilgiler Aldı.

Ardeşenspor’un 3. Lig Yolunda Önemli Adımlar Attığını Kaydeden Gültekin, Ardeşenspor’un 3.Lig İddiasının Arkasında Durduklarını ve Gereken Desteği Sağlamaya Devam Edeceklerini, Aynı Zamanda Bölge Takımlarını Sürekli Desteklediklerini Söyledi.

ARDEŞENSPOR BOŞ GEÇEN HAFTAYI DEĞERLENDİRDİ
Öte Yandan, 5 Şubat 2012 Pazar Günü Oynanması Gereken Fakat, Doğu Anadolu İllerinde Etkili Olan Kar Yağışı Yüzünden Ertelenen BAL Ligi Maçlarının İleri Bir Tarihte Oynanacak Olmasını Fırsat Bilen Ardeşenspor, Salı Günü Oynayacak Olduğu Bingöl İl Özel İdarespor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü.

Isınma Hareketleri ve Kondisyon Ağırlıklı Sürek Çalışmalar Soğuma Hareketleri İle Son Buldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2012, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER