banner72

Halk bankası Pazar'a Şube Açıyor

Pazar’da 2002 yılında kapatılan Halk Bankası Şubesi yeniden açılıyor. Banka yetkilileri ilçede şube için yer baktılar.

Halk bankası Pazar'a Şube Açıyor

NACİ GÜVEN
AK Parti İlçe Başkanı Adem Yıldız ve Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç’ın girişimleri ve esnafın talepleri doğrultusunda ilçede sıkıntısı yaşanan Halk Bankası yakın bir zamanda faaliyetlerine başlayacak.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal’ın devreye girmesiyle oluru çıkan Halk Bankası Şubesinin Pazar ilçesinde açılacağı mekanda bölge müdürü ve beraberindeki heyet, incelemelerde bulundular

AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, esnafları yakından ilgilendiren Halk Bankası Şubesi’nin ilçede olmamasından dolayı büyük eksiklik çekildiği ve vatandaşların işlemlerini yapabilmeleri için komşu ilçelere gitmek zorunda kaldıklarını ifade ederek, “Biz de bu eksikliğin giderilmesi anlamında girişimlerde bulunarak olumlu sonuç aldık. Halk Bankası yetkilileri ilçemize gelerek şubenin açılacağı işyerinde incelemeler yaptılar. Önümüzdeki günlerde işyerinde tadilat çalışmaları başlayacak ve kısa sürede ilçemiz Halk Bankası şubesine kavuşmuş olacak. Biz halkımız için yapılacak her türlü hizmete her zaman gereken desteği vereceğiz.” diye konuştu.

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ekrem Kılıç ise uzun bir aradan sonra tekrar esnafın bankasının Pazar’da açılması heyecanı içinde olduklarını belirterek, Halk Bankasının önemli yatırımlara aracı olacağını ve esnafın işini büyütmede Halk Bankasının fırsatlarının kullanacağını ümit ettiğini söyledi.

Başkan Kılıç, katkılarından dolayı Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’ya da şükranlarını sunduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2011, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73