banner72

''Haraşo Hayatlar'' Ardeşen'de Sahnelendi

Ardeşen İlçe gençlik ve Spor Kulübü Tarafından Düzenlenen Organizasyon Kapsamında ''Haraşo Hayatlar'' Ardeşen'de sahnelendi.

''Haraşo Hayatlar'' Ardeşen'de Sahnelendi
ÖMER FARUK ZENGİNAL
Ardeşen İlçe gençlik ve Spor Kulübü Tarafından Düzenlenen Organizasyon Kapsamında Adım Tiyatro Oyuncularının Müzikli Güldürü Kabare Türündeki “Haraşo Hayatlar” adlı Tiyatro Oyunu Ardeşen Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Salonunda Sahnelendi.

Gündelik ilişkiler içinde savrulan, standardını oluşturamayan, bu nedenle sürekli sorunlar içinde yaşayan, değişik kesimlerden insan tiplerinin canlandırıldığı oyun izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Yönetmenliğini Halit Akçatepe'nin yaptığı Adım Tiyatrosu'nun "Haraşo Hayatlar" adlı Oyununda Sinan Bengier, Volkan Saraçoğlu, Ayberk Atilla, Tuncay Gürel, Birgül Ulusoy, Ebru Karaman, Ender Gülçiçek, Muzaffer Özdemir ve Yusuf Gölet Gibi Tanınmış Oyuncular Rol Aldı.
Tiyatro Gösterisine, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Topal, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yerebakan, Ardeşen Kaymakamlık Yazıişleri Müdürü Mevlüt Altı, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Kutlu, Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Gençlik ve spor İlçe Müdürü Rauf Oğuz, İlçe Tarım Müdürü Ferhat Çağlar, Banka Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2011, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73