banner72

Has Parti Ardeşen Teşkilatı Kuruldu

Numan Kurtulmuş başkanlığındaki Halkın Sesi Partisi (HAS Parti)'nin Ardeşen İlçe teşkilatı Necdet Gülbay başkanlığında kuruldu.

Has Parti Ardeşen Teşkilatı Kuruldu
ÖMER FARUK ZENGİNAL [ARDEŞEN]
Partinin ilçe teşkilatının kuruluşu hakkında bilgi veren Halkın Sesi Partisi Ardeşen Kurucu İlçe Başkanı Necdet Gülbay, “1 Kasım 2010 tarihinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş başkanlığında kurulan HAS Parti kısa süre içerisine 48 il teşkilatını kurdu. Büyük kongresini ise 28 Kasım 2010 Pazar günü yapmak suretiyle seçimlere girme hakkını da kazanmıştır.“ dedi.

RİZE’NİN İLK İLÇE TEŞKİLATI ARDEŞEN’DE KURULDU
Ardeşen teşkilatı olarak kurulum çalışmalarını tamamladıklarını belirten Gülbay, “Genel merkezin emirleri doğrultusunda bu hafta sonu yapılacak olan kongreye katılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özgürlükten ve adaletten yana olan herkese eşitlik, adalet ve adil paylaşım ölçüleri içerisinde partimizin genel programı doğrultusunda çalışmalarımız süreceğiz.” Dedi.

Partili partisiz herkesi HAS Parti'de siyaset yapmaya davet eden Kurucu İlçe Başkanı Necdet Gülbay, "Siyasi partiler birbirlerinin düşmanı değil rakibidir. Bizler Sayın Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş'un önderliğinde daha iyiyi yapabilmek için mücadele vereceğiz. Milletimizin duaları ve destekleriyle siyasi mücadelemizi sonuna kadar yüksek hedeflerle ayakta tutacağız." dedi.

KONGREYE DAVET
28 Kasım 2010 Pazar günü Ankara’da yapılacak olan dev kongreye bütün vatandaşları beklediklerini belirten Gülbay, Fındıklı, Ardeşen ve Pazar’dan 1 otobüs dolusu partiliyle kongreye katılacaklarını, kongreye katılmak isteyen vatandaşlarında Atatürk Caddesi, İş Bankası yanında ki yeni parti binalarına müracaat etmelerini istedi.

İŞTE KURUCU YÖNETİM
HAS Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı ise şu isimlerden oluşuyor; Necdet Gülbay, Ali Aslıyüksek, Zeki Aslışen, Cumali Delibaş, Adem Zaimoğlu, Mustafa Haşimoğlu, Bayram Özcan Çebi, Mustafa Kemal Ateş, Reşat Moral, Coşkun Şamlıoğlu, Fethi Kan, Hayrettin Hacıoğlu, Eyyüp Birdel. (lazhaber)
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2010, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73