banner72

HAS Parti Rize İl Başkanını Belirledi

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Rize Kurucu İl Başkanı Hüsnü Kemal Zaimoğlu, ''Amacımız, Türk siyasetini daha yukarılara taşımak'' dedi.

HAS Parti Rize İl Başkanını Belirledi

Zaimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, partide önceliklerinin ilk olarak il teşkilatlarını oluşturmak olduğunu ifade ederek, ''Yeni bir ses yeni bir bakış açısı olarak yola çıktık. Amacımız Rize'de partimizi birinci parti yapmaktır. Bu amaçla il yönetimini sevilen isimlerden oluşturacağız. Daha sonra merkez ilçe ve ilçe başkanlıklarını atamak için istişareler yapacağız. 28 Kasım'da yapılacak Genel Merkez Kongresine katılacağız'' şeklinde konuştu.

Amaçlarının Türk siyasetini daha yukarılara taşımak olduğunu söyleyen Zaimoğlu, şunları kaydetti: ''HAS Parti Türk siyasi hayatına yeni katıldı. İnşallah HAS Parti ülkemizin hayrına ve huzuruna vesile olur. İleride inşallah bu ülke için güzel işler yaparız. Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş Türkiye'nin yakından tanıdığı, Türk siyasetine yeni bir bakış açısı getiren, ılımlı bir siyasetçi. Türk siyasetini ileri taşıyacağına yürekten inanıyorum.''

http://www.ajans53.com/image/haber/2010/11/18/Resim_1290092850.jpg

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2010, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73