banner72

Hekimoğlu, Şehir Stadı'nda İncelemelerde Bulundu

Arhavi İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar ve Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yapımına başlanan Arhavi Şehir Stadı?nda incelemelerde bulundular

Hekimoğlu, Şehir Stadı'nda İncelemelerde Bulundu
Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Başkan Yardımcısı Namık Köseoğlu, Gençlik Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, stad yapımını üstlenen Kocaman İnş. Ltd.Şti Sahibi Galip Kocaman, Arhavispor Kulübü Başkanı Hüseyin Uzunhasanağaoğlu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı teknik elemanlarının bulunduğu heyet, yapımına başlanan ilçe stadındaki çalışmaları yerinde gördü.
 
http://www.08haber.com/userfiles/image/arhavistadyumincelemeB_1.jpg
 
Arhavi belediyesi bünyesindeki şehir plan ve proje dahilinde yapılacak olan spor kompleksinde Başkan Coşkun Hekimoğlu, imar ve şehircilikten sorumlu ekibi ile birlikte firma sahibine bilgilendirmede bulundular.
 
http://www.08haber.com/resimler/haber/arhavistadyumincelemeB.jpg
 
Başkan Hekimoğlu; “Stadın yapımında Ankara’dan gelen misafirlerimizin arazi teslim protokolü ile zaten yapımına hızla başlanan bu spor kompleksinin bizlerinde katkısıyla çok seri bir biçimde bitirileceğinden hiç kuşkum yok. Hemşerimiz Galip Bey in bu konudaki gayretini takdir ediyorum.” dedi.

Kulüp Başkanı Hüseyin Uzunhasanoğlu; “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan modern görünümdeki stada ilave olarak eklenecek olan ışıklandırma ve ek bina çalışmaları bir rapor halinde tanzim edilip Artvin Milletvekili Ertekin Çolak’a ve Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatepe’ye sunulacaktır” dedi.

Kaynak : 08 Haber Merkezi


Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2010, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73