banner72

Hepar Rize Adaylarını Tanıttı

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Rize Milletvekili adaylarını düzenlenen programla tanıttı.

Hepar Rize Adaylarını Tanıttı

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, ''12 Haziran'da herkes kendi yazgısını belirleyecek'' dedi.

Pamukoğlu, Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantısında, CHP'nin, terör örgütü PKK'nın yıllardır söylediklerini Güneydoğu seçim bildirgesine yazdığını iddia ederek, ''Beyannameyi halka dağıtıyor. Neymiş? İki dil, koruculuk kalkacakmış, özerklikle ilgili AB Parlamentosunda çekinceler var, o çekinceyi ortadan kaldıracakmış. Kendisine ada tahsis edilmiş eşkıya ne diyor? Hakikatten yoksun, bu da aynısını söylüyor. Eşkıya ne diyor? Demokratik cumhuriyet, bu da demokratik anayasa diyor. İşte muhalefet, işte iktidar'' diye konuştu.

Seçimlerde Türkiye'ye gerçekleri anlatacaklarını ifade eden Pamukoğlu, ''12 Haziran'da da herkes kararını verecek. Ne olacağını göreceğiz. Bir ülkede iyi giden ve kötü giden her şeyden o ülkede yaşayan kadın erkek bire bir sorumludur. Yani ne olacaksa olur. 12 Haziran'da herkes kendi yazgısını belirleyecek'' dedi.

Osman Pamukoğlu, iktidara gelmeleri halinde terör örgütü kuran ve ona yataklık edenler için idamın geri getirileceğini söyledi.

Pamukoğlu daha sonra, partisinin Rize milletvekili adayları Selçuk Avcı, Ali Rıza Yılmaz ve Tahir Gören'i sahneye çağırarak partililere tanıttı.

2.20110429164908..jpg

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2011, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73