banner72

Hilton Otel Rize'de !

2009 yılında Volkswagen markasını Rize`ye kazandıran Parlak Grup geçen hafta imzaladığı sözleşme ile HİLTON markasını Rize`ye getiriyor.

Hilton Otel Rize'de !

İstanbul Hilton otelinde yapılan imza töreninde Türkiye-Rusya-Ortadoğu Hilton Başkan Yardımcısı Mıchael Collini ve YTP Turizm Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Parlak hazır bulundu. İmza törenine ayrıca Parlak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Talip Parlak, Parlak Grup Hukuk Müşaviri Ayça Özok Ener ve PDF Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Metin Erdoğdu’da katıldı.

  Halihazırda kaba inşaatı tamamlanmış olan otel binasının 2011 yılı sonuna kadar Hilton standartlarına uygun olarak tefriş edileceği ve 2012 yılı başında Hampton By Hilton markası ile faaliyete geçeceği bildirildi.

  Konu ile ilgili açıklama yapan YTP Turizm Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Parlak “ 1,5 yılı aşkın süredir Hilton Grubu ile görüşmelerimiz devam ediyordu, böylesine büyük bir markayı Rize’ye kazandıracağımız için gurur duyuyoruz. Grubumuzun şuanda en önemli otomobil markalarından biri olan Volkswagen ve en büyük otel markası Hilton ile işbirliği yapıyor olması Rize’ye diğer dünya markalarının gelmesini özendirecek ve kolaylaştıracaktır.” dedi.

Rize Gündoğdu’da ; Hampton By Hilton markası ile faaliyet gösterecek otel 90 oda, 180 yatak kapasiteli , spor salonu ve toplantı salonlarının olacağı 6500 m2 kapalı alana sahip bir tesis olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2011, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73