banner72

Hopa Belediyesi asfalt çalışması yapıyor

Hopa Belediyesi asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hopa Belediyesi mahalle yollarını ve caddelerini standartlara uygun hale getirmeyi amaçlıyor.

Hopa Belediyesi asfalt çalışması yapıyor
Mahalle arası dar yollarda yapım çalışmaları başlatan Hopa Belediyesi çalışmalara devam ediyor. Yıllardır bakım yapılmayan Kuledibi Mahallesi yollarında genişletme çalışmalarının tamamlandığı yerlere sergi malzemesinin serilmesinin ardından asfalt çalışması başlatıldı. Ulaşımın kolaylaştırılmaya çalışıldığı yollar, mahalleye yakışır hale dönüştürülüyor. Arabalarının çukurlar yüzünden zarar gördüğünü belirten mahalle sakinlerin sözünü tutan Hopa Belediyesini takdir topluyor.
Sundura mevkiinde elektrik enerji nakil hatlarının yere indirimi sırasında mevcut olan kilit parke taşlarının bozulmasıyla oluşan ulaşım aksaklık ve görüntü kirliliği ortadan kaldırmak için çalışmalara hız kesmeden devam eden Hopa Belediyesi parke taşlarının tekrar düzenliyor. 
 
http://www.08haber.com/resimler/haber/hopaasfaltB.jpg
 
Dar ve bakımsız olan mevcut 14 Mart caddesinde genişletme çalışmalarını ardından kaldırım taşları ve parke taşları döşenmeye başlandı.
Senelerdir bakımsız ve kullanışsız yolları bulunan Orta Hopa mahalle yollarının genişletme çalışmaları yapıldı. Akabinde gerçekleştirilen asfalt çalışması da mahalle yolunun köy yolu görünümünden çıkartıp şehre yakışır bir yol haline getirdi.
Turan Kasımoğlu’nun hizmet anlayışını beğendiklerini vurgulayan vatandaşlar adil bir şekilde hizmetin getirilmesinin ve kafalarda oluşan belli bölgelere hizmet ediliyor anlayışını yıkacağını ve yapılan çalışmaların takibine bakıldığında da Hopa’nın her bölgesine eldeki şartların elverdiği kadar hizmetin gittiğinin görüldüğünü belirtti. Hız kesmeden devam eden çalışmalarla kullanılmaz durumda olan yolların da açılmasıyla vatandaşa hizmet etmeye devam ediyor.

Kaynak : 08 Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2010, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73