banner72

İŞTE RİZE VE ARTVİN'İN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

İŞTE RİZE VE ARTVİN'İN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Rize Artvin Milletvekili Adayları İse Şu Şekilde.

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...


Resmi Gazete'de yayımlanan geçici aday listelerine göre Rize'nin milletvekili adayları şöyle:


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Hayati Yazıcı
2- Hasan Karal
3- Nusret Bayraktar
   
DEMOKRAT PARTİ
1- Hasan Peçe
2- Yusuf Reşit Beyazal
3- İbrahim Kuvel
   
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Kenan Bıyık
2- Başar Cumbur
3- Hatice Nesrin Sarı
   
EMEK PARTİSİ
1- Gülbeyaz Ercan
2- Onur Erşahin
3- Ayşe Turp
   
MİLLET PARTİSİ
1- Osman Şimşek
2- Mehmet Tevfik Saruhan
3- Kadir Ocak
   
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Ahmet Semiz
2- Ahmet Emin Şık
3- Seyfettin Serdaroğlu
   
SAADET PARTİSİ
1- Cemil Çolak
2- Sait Eksilmez
3- Bilal Öztürk

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Selçuk Avcı
2- Ali Rıza Yılmaz
3- Tahir Gören
   
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Abdullah Günen
2- Necdet Gülbay
3- Recep Peçe
   
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Salih Zeki Mayı
2- Fatma Sancaktutan
3- Ömer Lütfi Kanburoğlu
   
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Fakirullah Fırat
2- Eşref Gülsever
3- Hasan Yarar
   
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Tunç Tatoğlu
2- Dilek İsmailoğlu
3- Çetin Dili

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
   
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Bahri Civaoglu
2- Mustafa İpek
3- Zeliha Katip
   
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Nusret Kaya
2- Mustafa Sarıkaya
3- Muhittin Ayrılmış
   
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Hasan Sual
2- Hanife Özkan
3- Fatih Albayrak
   
BAĞIMSIZ
- Bayram Ali Köse

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Resmi Gazete'de yayımlanan geçici aday listelerine göre Artvin'in milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- İsrafil Kışla
2- Mehmet Kocatepe

DEMOKRAT PARTİ
1- Turhan Demir
2- Öner Gençtürk

CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Uğur Bayraktutan
2- Yüksel Çorbacıoğlu

EMEK PARTİSİ
1- İskender Bayhan
2- Hasan Azaklı

MİLLET PARTİSİ

1- Mehmet Bayrak
2- Leyla Topal

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Muhibbi Öztürk
2- Suat Şener

SAADET PARTİSİ
1- Gültekin Soydan
2- Fatma Şentürk

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Akay Tekin
2- Haluk Fahri Zaim

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Yusuf Sağlam
2- Yusuf Turan

DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Yusuf Öztürk
2- Selçuk Çulha

Türkiye KOMÜNİST PARTİSİ
1- Necla Çelik
2- Ekrem Taştan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Şenasi Yıldız
2- Hakan Önçırak

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Hüseyin Bağdatlı
2- Öner Aydın

DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Enis Güneri
2- Mehmet Genç

BAĞIMSIZ
- Birsen Kaya

SEÇİM ANKETİNİ OYLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2011, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73