banner72

Karadeniz Senem'i Vermiyor

Rize'nin Fındıklı İlçesinde, geçen akşam denize düşerek kaybolan üniversite öğrencisi hâla bulunamadı.

Karadeniz Senem'i Vermiyor

Fındıklı İlçesinde geçen akşam arkadaşları ile birlikte sahilde yürüdükten sonra Fındıklı İskelesi'nde hatıra fotoğrafı çektirirken dalgaların çarpması sonucu denize düşen Rize Üniversitesi Fındıklı Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi Bölümü 1. sınıf öğrencisi Senem Kasap (20) halen bulunamadı.

Geçen gece yoğun kar yağışı ve denizin dalgalı olması nedeniyle ara verilen arama çalışmalarına bugün yeniden başlandı.

deniz.jpg

Sivil savunma ve sahil güvenlik ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar sonuç vermedi. Yoğun kar yağışı ve denizin aşırı dalgalı olması nedeniyle açıkta arama çalışmaları başlatılamazken, sahilde arama çalışmaları devam ediyor.

deniz-sahil.jpg

Senem Kasap ve arkadaşlarının sahile çıkmadan önce Fındıklı'da son olarak bir kafede oturduğu anlaşıldı. Senem son olarak bu kafenin güvenlik kamerası ile kafeden çıkarken görüntülendi. Aslen Rizeli olan genç kızın ailesinin Samsun'da yaşadığı öğrenildi. Senem Kasap ile birlikte iki arkadaşının daha denize düşme tehlikesi yaşadığı ancak iskele üzerindeki dubalara tutarak düşmekten kurtuldukları öğrenildi.

Görgü şahitleri, çığlıklar üzerine iskeleye koştuklarını ancak havanın karanlık oluşu ve şiddetli dalgalardan dolayı denize giremediklerini belirtti.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 

İLGİLİ HABERLERİMİZ

http://www.lazhaber.com/Rize-Haberleri/540-Denize-Dusen-genc-Kiz-Kayip.html

http://www.lazhaber.com/Rize-Haberleri/544-Findiklida-Kaybolan-Kizi-Arama-Calismalari.html


Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2010, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73