banner72

Karal, Rizedeki Hedefi Açıkladı

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, AK Parti`nin Türkiye genelinde yüzde 51 oyu olduğunu belirterek, 81 İlin arasında Rize`nin ve 980 İlçe arasında Güneysu`nun birinci olmasını istediklerini söyledi.

Karal, Rizedeki Hedefi Açıkladı
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Rize Milletvekili adayı Hasan Karal, ziyaret ettiği köylerde moral buldu. Gittiği her köyde büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Karal, vatandaşlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi. 
Hasan Karal beraberinde ki heyetle birlikte, Güneysu ilçesine bağlı Tepebaşı, Dumankaya, Yüksek köy, Ballıdere, Asmalı ırmak ve Yeşil köyü ziyaret etti.
Köylüler tarafından karşılanan Milletvekili adayı Hasan Karal, köylülere AK Parti öncesi ve AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’nin geldiği durumu anlattı.
Köylüler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Karal, son derece mutlu olduğunu gözlendi.
Karal, seçim atmosferi kapsamında seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ‘’Bu seçim Türkiye için kırılma noktalarından biri olacak. Türkiye’nin tamamen düzlüğe çıkmasının önünü açacak bir seçim olacak. Çünkü birçok alanda mesafeler alındı. Ülkenin yönetecek olan anayasanın demokratik bir anayasaya dönüştürülmesine sıra geldi. Bunun için yapılan anketlerde Türk milleti çok ciddi bir destek verdiğini ortaya koyuyor. Başbakanımıza güvenin devam ettiği görülüyor. Bugün bir seçim olsa AK Parti’nin yüzde 51 civarında oyunun olduğunu görüyoruz. Biz istiyoruz ki bu seçimlerde Türkiye’de 980 tane ilçe var. Bu 980 ilçenin içerisinde Güneysu ilçesi 1’inci sırada olsun. 81 vilayet içerisinde de Rize 1’inci sırada olsun.’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2011, 07:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73