banner72

Karal seçim çalışmalarını sürdürüyor

Seçim Çalışmalarına Devam Eden AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal Rize esnafını ziyaret etti. Ziyaretler sırasında esnaftan Karal’a seçimlerde destek sözü verildi.

Karal seçim çalışmalarını sürdürüyor

İl yönetim kurulu üyeleri ve partililerle beraber Rize merkezde esnaf ziyaretlerine devam etti.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şaban Karamehmet’i iş yerinde ziyaret eden Hasan Karal AK Parti’nin 8,5 yıllık iktidarında yaptığı icraatları anlatarak yeni dönemin AK Parti’nin ustalık dönemi olacağını söyledi. Esnaf ziyaretlerini sürdüren Karal, kendisine gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getirirken herkesi AK Parti çatısı altında siyaset yapmaya davet etti.

Anavatan Partisi ve Demokrat Parti’nin eski il başkanı Arif Kopuz’u da ziyaret eden Karal ziyaretlerde kendisine verilen destekten memnun olduğunu söyledi.

Karal “Seçim çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Bugün Rize merkezdeki esnaflarımızı ve kanaat önderlerimizi ziyaret ettik. AK Parti’nin 8,5 yıllık iktidarında ilimize kazandırılan hizmetleri anlattık. Bir sonraki AK Parti döneminin ustalık dönemi olduğunu anlattık. Rize’nin önde gelen esnafları ve kanaat önderlerinin de AK Parti’ye ve AK Parti’nin genel başkanı, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühleri bizi son derece memnun etti. Rize esnafının partimize başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve şahsımıza gösterdikleri ilgi ve destek çalışma azmimizi daha da arttırıyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73