banner72

Kenan Bıyık, Halkın İlgisinden Memnun !

CHP Rize milletvekili adayı Kenan Bıyık halkın gösterdiği ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Kenan Bıyık, Halkın İlgisinden Memnun !

CHP Rize milletvekili adayı Kenan Bıyık Derepazarı ilçesindeki ziyaretlerinden memnun olduğunu söyleyerek "Halk dertleşecek, sorunlarını dinleyecek, kendi öz dilinden anlayacak ve kendisine yukarıdan bakmayacak kişiler arıyor. her gittiğimiz yerde halkın büyük şikayetleri ile karşı karşıya geliyoruz. önce vatandaşları dinliyorum ve ardından yapabileceklerimi anlatıyorum" dedi.

Özel sektör ve çay konusunda halkın şikayetleri olduğunu söyleyen CHP Rize milletvekili adayı Kenan Bıyık "Özel sektör belli kurallara ve belli yasalarla bağlanmalı. özel sektör üreticiyi kendine bağlayacak cazibeler üretmeli, geçtiğimiz sezon ve daha önceki çay sezonlarında hükümetin verdiği taban fiyatın altında çay alanlar var, bunlar belli bir düzene konlalı" dedi.

Kenan Bıyık "Çay üreticisi yıllardır mağdur edilmekte. artık çay ile ilgili kanun çıkmalı ve üretici koruma altına alınmalı. CHP olarak çay üreticsinin derdine merhem olacak düzenlemeleri mutlaka yapacağız. Rize de tek geçim kaynağı çay olan üreticiler artık mağdur olmayacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73