banner72

Kocatepe: Parolamız Gitmediğin yer senin değildir !

AK Parti'nin Artvin Milletvekili Adayı Mehmet Kocatepe, listede ikinci sırada yer almasının kendisi için herhangi bir sorun teşkil etmediğini birinci sıra adayı İsrafil Kışla ve diğer aday adayı arkadaşları ile birlikte çalışarak iki milletvekilliğinin ikisini de alacaklarını iddia etti.

Kocatepe: Parolamız Gitmediğin yer senin değildir !

AK Parti Artvin Milletvekili Adayı Mehmet Kocatepe açıklanan aday listesinin ilişkin düşüncelerini ifade eden bir basın açıklamasında bulundu.

AK Parti Artvin Milletvekili Adayı Mehmet Kocatepe açıklamasına ; “Değerli Hemşerilerim, Saygıdeğer Basın Mensupları Çok kıymetli Artvin kamuoyu, 11 Mart tarihinde başlayan Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili adayı belirleme çalışmaları (11 Nisan 20011) itibarı ile sona ermiş bulunmaktadır” diyerek başladı.

Kocatepe açıklamasını şu sözleriyle sürdürdü: “Geçen bir aylık süreçte gerek aday adayı arkadaşlarım, gerek teşkilat mensubu kardeşlerim, gerekse de kadirşinas Artvin halkından parti farkı gözetmeksizin çok büyük kaynaşma, özveri ve destek gördük. Bize ve Artvin’e yakışan da bu idi. Bu güzellikleri paylaştığımız tüm Artvin sevdalılarına teşekkürlerimi bir borç bilirim.

AK Parti hepimizin de bildiği üzere aday belirleme çalışmalarını beş kademeli ve çok farklı kriterler eşliğinde son derece detaylı, titiz bir çalışma ile belirledi. Artvin’de teşkilat temayülü, 2 kez kamuoyu araştırması, Ankara’da Genel Merkezde üç değişik komisyonla da mülakat ve pek çok bilgi ve belgenin değerlendirildiği ki yoğun çalışmalar nihayet Sayın Genel Başkanımız Başbakanımızın da oluruyla adaylıklar YSK’ya saat 17.00’ de teslim edilmiştir. Büyük bir emek ürünü olan bu listenin şehrimize, milletimize, devletimize hayırlar getirmesini temenni ederim.

Yapılan çalışmalarda Sayın İsrafil Kışla arkadaşımla birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Milletvekili Adayı olarak açıklanmış bulunuyorum. Bu onurlu görevin şahsımıza tevdi edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Bu güne kadar olduğu gibi budan sonraki süreçte de geleneksel hizmet öncelikli, sevgi hoşgörü diyalogdan yana duruşumuz toplumun tamamını kucaklayan bir siyaset anlayışımız artarak devam edecektir.

PAROLAMIZ GİTMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR

Seçim çalışmalarımız teşkilatlarımızın da büyük özverisiyle; “Gitmediğin yer senin değildir” parolası ile her köye, her mahalleye, hatta her eve bir şekilde ulaşmak şeklinde yakında başlayacaktır. Hedefimiz yüz bin seçmenin tamamı ile iletişim olacaktır.

Seçim propaganda çalışmalarının başlayacağı güne kadar şehrimizin çözüm bekleyen sorunlarına çözüm önerilerimiz, çalışma planlarımızın hazırlanması vb. çalışmalar hızlı bir şekilde sürmektedir.

Şeffaf, paylaşımcı, STK’lar başta olmak üzere Artvin için bütün dinamikleri harekete geçirmek birlikte planlamak ve yönetmek yeni dönemin farklılıkları olacaktır.”

Mehmet Kocatepe açıklamasının son bölümünü “Artvin için yapılabilecek çok önemli hizmetlerin başlangıcı olacak Artvin’in 2 milletvekilinin de AK Parti’den olacağına olan inancım tamdır. AK Parti iki milletvekili çıkarma projesini uygulamaya koymuştur.

Adaylığımızın hayırlar getirmesini diler bu vesile ile tüm Artvin halkına selam sevgi ve saygılarımız sunarım.” diyerek değerlendirmelerini tamamladı. (08HABER)

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2011, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73