banner72

Küçük Hülya Arhavi'yi Yasa Boğdu !

İstanbul’da okuyan Arhavi’li Lise öğrencisi Hülya Demir’in ani ölümü Arhavi’yi yasa boğdu.

Küçük Hülya Arhavi'yi Yasa Boğdu !

İstanbul Beşiktaş Bingül Erdem Lisesi 1. sınıfında okuyan ve sınıfının başarılı Arhavili öğrencisi 17 yaşındaki Hülya Demir geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Tıpta adı konulamayan ve Yüksek ateşe bağlı olarak iç organlarını çalışamaz noktaya getiren hastalık sonucu hayatını kaybeden Hülya Demir’in ölümü okulunda ve sınıfında da büyük üzüntüm yarattı.

Okulun en başarılı öğrencisi olan ve arkadaşları tarafından sevilen, hayata sımsıkı sarılan Hülya Demir son olarak Resim yarışmasında 1’nci olup ödülünü bile alamadı.

Yüksek ateş sonucu hastaneye kaldırılan Demir yapılan tüm müdahalelere rağmen15 gün içinde hayatını kaybetti. Tıp’da bile adı konulamayan ölümlerin olduğu öğrenilirken, güzeller güzeli Hülya Demir’in ani ölümü ailesini yasa boğdu.


Cenazesi doğum yeri olan memleketi Arhavi’ye getirilen Hülya Demir’in Yeni Camide kılınan cenaze namazına Demir ailesinin tüm yakınları ve aile dostları ve Arhavililer katıldı. Anne Naciye Demir ve babası Yaşar Demir’in taziyeleri kabul ederken ayakta bile duramayacak kadar üzüntülü olmaları gözlerden kaçmazken, tüm yakınları Hülya Demir’i son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.


Hülya Demir’in cenazesi Cumhuriyet Mahallesinde aile mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Necmettin NUMANOĞLU- ARHAVİ

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2011, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73