banner72

Kurban Pazarında Namus Cinayeti

6 yıl önce üniversitede okurken tecavüze uğrayan kadın kurban pazarında dehşet saçtı. Genç kadın bir kişiyi öldürüp bir kişiyi de yaraladı.

Kurban Pazarında Namus Cinayeti

Karaman’dan Giresun’un Bulancak ilçesine gelen bir kadın kurban pazarında bir kurban satıcısını öldürüp yanındaki şahsı da silahla yaraladı. Kadının cinayeti namus meselesi nedeniyle işlediği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, sabahın erken saatlerinde kurban pazarına gelen Tuğba Elvan Gediklioğlu (32), yanında getirdiği silahı çıkartarak “Kimse karışmasın, bu bir namus meselesidir” diyerek kurban satıcısı Ömer Karataş’a (50) ateş etmeye başladı. Karataş, aldığı kurşun yaraları sonrası olay yerinde hayatını kaybederken, yanında bulunan yardımcısı Mehmet Mutlu da silahtan çıkan kurşunlardan yaralandı.

Mehmet Mutlu, Giresun İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olaydan sonra cinayet zanlısı Tuğba Elvan Gediklioğlu gözaltına alındı. Olay yerinde 5 boş kovan bulundu.

Öte yandan Karaman’ın Ayrancı ilçesi nüfusuna kayıtlı Tuğba Elvan Gediklioğlu’nun 6 yıl önce Giresun Üniversitesi’nde eğitim gördüğü öğrenildi.

Gediklioğlu’nun Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde okurken, Ömer Karataş’ın tecavüzüne uğradığı ve polise konuyla ilgili şikayetçi olduğu öğrenildi. Karataş’ın Gediklioğlu’ndan şikayetini geri almasını istediği ve bunun karşılığında para teklif ettiğini ancak söz verdiği parayı da ödemediği öğrenildi.

2.20101115180014..jpg

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2010, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73