banner72

Kurtlar Vadisi'nin Son Bombası !

Efsane dizi 'Kurtlar Vadisi Pusu'yla ilgili olarak flaş bir gelişme konuşuluyor. Efsane, Vadi'ye Dönüyor!

Kurtlar Vadisi'nin Son Bombası !

İddialara göre 'Çakır'ın oğlu 'Pusat' diziye geri dönüp intikam alacak.

Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı, 'Kurtlar Vadisi'nin en önemli karakterlerinden 'Süleyman Çakır', vurularak öldürüldükten sonra hayranlarını oldukça üzmüştü. Kaynarca daha sonra 'Adanalı' dizisinde 'Baş Komiser Yavuz' olarak karşımıza çıktı ve 'Çakır' karakterinin etkisinde kalmaksızın yine çok başarılı işlere imza attı.

NEREDEYDİ?

'Kurtlar Vadisi'nde ise geçen yıllara rağmen hayranları, 'Çakır'ı anmaya devam etti. Kısacası 'Çakır, 'Vadi'de olmasa bile rüzgarı esiyordu. Hayranların ve medyanın yıllardır merakla beklediği haber ise bir süre önce çeşitli internet sitelerinde duyuruldu. 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun efsane ismi 'Çakır'ın oğlu 'Pusat'ın, 'Çakır' öldürüldükten sonra nereye gittiği, nerede kaldığı uzun zamandır merak konusuydu.

BABA YOLU

Şu sıralar diziyle ilgili, henüz kesin olmasa da, en çok konuşulan haber; 'Pusat' karakterinin yakın zamanda tekrar 'Kurtlar Vadisi'ne dahil olacağı... Şimdilerde 15 -17 yaşlarında olması gereken 'Pusat'ın babasının yolundan gideceği ve eski hesaplaşmaların gündeme geleceği duyumlar arasında. 'Pusat' karakterini kimin canlandıracağıyla ilgili tartışmalar yapılırken, henüz yapım şirketinden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. 'Çakır'ın hayranları ise şimdiden onlarca öneri yağdırmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2010, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73