banner72

Maalesef Hayata Tutunamadı !

Artvin'deki kazada kalbi duran ve 25 dakika sonra hayata dönen çocuk hayat mücadelesini kaybetti.

Maalesef Hayata Tutunamadı !

Kaza sonrasında eks olarak Artvin Devlet Hastanesine getirilen Tayfun Genç burada yapılan ilk müdahale ile duran kalbi 25 dakika sonra yeniden çalıştırılmış, tedavinin bundan sonraki süreci için Trabzon Numune Hastanesine sevki yapılmıştı.


Burada bir hafta boyunca yapılan tedaviye cevap veren Tayfun Genç önce umutları yeşertti. Önceki gün yerel basında çıkan haber de Tayfun Genç’in hayata tutunmayı başardığı yazıldı.

Ancak dün akşam gelen acı haber bir anda umutları ve sevinçleri yasa çevirdi. Duran kalbi 25 dakika sonra çalıştırılan ve hayata döndürülen 15 yaşındaki Tayfun Genç; 26 Kasım 2010 tarihinde kazadan bir hafta sonra beyin ölümü gerçekleşerek hayata veda etti.
Genç yaşta hayatını kaybeden Tayfun Genç’in beyin ölümünün gerçekleşmesi ailesi, akrabaları ve arkadaşlarını yasa boğdu. Şoförlük öğrenmek için ağabeyi ile eğitim pistine giden ve burada otomobille Çoruh Nehri’ne uçan ve otomobilden çıkarılan 15 yaşındaki Tayfun, Artvin Devlet Hastanesinde hayata döndürülmüştü. Aynı otomobilden çıkarılan ağabeyi Coşkun Genç ise kazayı hafif sıyrıklarla atlatmıştı. .


 İLGİLİ HABERLERİMİZ:


Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2010, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73