banner72

Mehmet Şansal İstifa mı Edecek ?

Ç.Rizespor Teknik Direktörü Mehmet Şansal’ın Bolu maçından sonra çıktığı ilk idmanda moralsiz olduğu gözlendi.

Mehmet Şansal İstifa mı Edecek ?

Ç.Rizespor Teknik Direktörü Mehmet Şansal’ın Bolu maçından sonra çıktığı ilk idmanda moralsiz olduğu gözlendi.

İdman öncesi Karadeniz gazetesine konuşan Teknik Direktör Şansal, Rizespor’daki geleceğiyle ilgili son noktayı koydu. Deneyimli hoca, Adanaspor maçının kendisi ve bazı oyuncular için son şans olduğunun altını çizdi.

GÜVEN SORUNU VAR

Önemli bir soruna dikkat çeken Şansal, “Oyuncularımızda bir güven sorunu var. Bu sorunu aşmak için bir psikolog gibi tek tek bütün oyuncularımla ilgileniyorum. Bolu maçından sonra İstanbul’da başkan Metin Kalkavan ile takımı masaya yatırdık. Eksik bölgelere yeni transfer yapılması konusunda görüş birliğine vardık. Eğer Adanaspor maçını alamazsak ben dahil birçok kişi bu takımdan gitmek zorunda kalacak” dedi.

KAZANIRSAK GERİ GELİR

Takım olarak bir türlü istedikleri sonuçları alamadıklarını belirten Şansal, şöyle devam etti: “Taraftarımızın beklentisini biliyoruz. Üzerimizde bir ölü toprağı var. Bir türlü istediğimiz sonuçları alamıyoruz. İstediğimiz çıkışı nedense yapamadık. Sahamızda oynayacağımız Adanaspor maçı bizim için ölüm kalım maçı. Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Bu maçı alırsak istediğimiz çıkışı yakalarız.”


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2010, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73