banner72

MHP'den 'ÇAYKUR' Sözü !

MHP Ardeşen İlçe Teşkilatı Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor.

MHP'den 'ÇAYKUR' Sözü !
Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu İle Bir Araya Gelerek Seçim Öncesi İstişare Toplantısı Yaptı.

Seçim Öncesi İzlenmesi Gereken Yol Haritası Hakkında Bilgi Alışverişlerinin Yapıldığı Toplantı da Bir Açıklama Yapan MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi Olarak, Yurt Genelinde Olduğu Gibi Rize ve İlçelerinde de Vatandaşlarımızın Albenisine Kendimizi Takdim Edeceğiz. Her Zaman Olduğu Gibi MHP Ardeşen’de Seçime Hazır Durumdadır. Özellikle Vatandaşımızın Kendi Çıkarlarını, Hak ve Menfaatlerini Gözetmesi Adına İktidar Partisinin 9 Yılda Rize’ye Geliştirmiş Olduğu ve Uyguladığı Olumsuz Yerel Politikaları Düzeltmek Adına İlgileneceğiz. Biz Çay Kanununu Milletimizin Önüne Ne zaman Getirilirse Getirilsin Çıkarttırmayacağız. Çay Konusunda Gerekli Hak ve Müdafaayı Göstereceğiz.” Dedi.

AKP’DE YİNE AYNI DÜŞÜNCEYE SAHİP KADRO ADAY!
Bugün Görüyoruz ki, Adalet ve Kalkınma Partisinin Adaylarının Tamamı Çay Kanun Taslağı Çıktığı Zaman, Bu Taslağa Destek Veren ve Çıkarılması İçin Çırpınan İsimlerdir. Halkımızı Uyanık Olmaya Davet Ediyoruz.” Dedi.

MHP ÇAYKUR’U ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINDA ÇIKARACAKTIR!
Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Genel Merkez ve Genel Başkan Yardımcılarımızın Yaptığı Program Çerçevesinde İktidarımız Döneminde Çaykur’u Özelleştirme Kapsamından Çıkaracağız. Rize de Halkımızın Hak ve Menfaatlerinin Korunması İçin MHP’nin Sesine İhtiyaç Var.

HASTANE VE ADLİYEYİ MHP GERİ GETİRECEK!
Ardeşen de Hastane ve Adliyemizi Kadroları İle Birlikte Ortadan Kaldıran Ekibi, Yine Aday Listelerinde Görmekteyiz. Bu Kurumların Ardeşenden Taşınması Esnasında Mevcut Olan Yöneticiler Aynı Yöneticilerdir Ve Halkımızdan Yine Aynı Oyları İstemekteler.

+Aday Listelerinde Olan İnsanlar İlçelere 4 Yıllık Fakültenin Yapılmasını Lüx Görenlerdir. (Hasan Karal).

+Çay Kanununun Çıkmasını İsteyen, Canla Başla Çalışan İsim Aday Gösterilmiştir. (Nusret Bayraktar).

+Ama Çay Kanununa Karşı Olan Milletvekilinin Önü Kesilmiş ve Liste Dışı Bırakılmıştır. (Lütfü Çırakoğlu).


Burada Vatandaşları Uyanık Olmaya Davet Ediyoruz. MHP Rize ve İlçelerinin Hak ve Menfaatleri Nerede Savunulacaksa Orada Hazır Olacaktır. Halkımıza En Candan Sözlerimizi Veriyoruz. Bu Sözümüzün Hüsnükabul Görmesini Bekliyoruz. Hastaneyi, Adliyeyi Kaybeden Siyasi Ekip, Bir Daha Göreve Gelirse Ardeşen’e Neler Kaybettireceklerdir Allah Bilir. O Yüzden Cezanın Verileceği, Hesabım Görüleceği Gün 12 Haziran Günüdür. Ardeşen Bu Cezayı Kestimi Silkinip Kendine Gelmeyi Başaracaktır.

MHP Olarak İktidara Geldiğimiz Takdirde, “Ardeşen Adliyesi ve Hastanesini Geri Vereceğimizin Sözünü Veriyorum.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2011, 08:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73