banner72

Mhp'den Mehteranlı Kermes

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Kadın Kolları Başkanlığı’nca muhtaç aileler yararına kermes düzenlendi.

Mhp'den Mehteranlı Kermes

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Kadın Kolları Başkanlığı’nca muhtaç aileler yararına kermes düzenlendi.

Kenan Evren Semt Pazarı’nda dün başlayan ve halen devam otantik Yörük çadırlarının da kurulduğu kermeste, gıdadan, giysiye, mefruşattan, zücaciyeye, takıya kadar bir çok ürün yer alıyor.

Osmaniye Belediyesi Mehteran Takımı ile Çukurova Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’nin de birer gösteri sunduğu kermese, partili belediye başkanları, ilçe başkanları, Ocak başkanları, milletvekili aday adayları, il genel ve belediye meclis üyelerinden başka ayrıca vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor.

MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, “Gerçekten çok muhteşem bir kermes. Herkes burada. Partili temsilcilerimize ve vatandaşlarımıza, ayrıca katkı sunan bütün kurumlara da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu başarı kadınlarımızın. Bugüne kadar özverili bir şekilde çalışan ve devam eden kadın kolları mensuplarımızın büyük emeği ve katkısı var. Onlara da gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Çukurova Kadın Kolları Başkanı Ayşe Arslan da, “Cumartesi başlayan kermes pazartesi akşam 18.00’a kadar devam edecek. Herkesi bu güzel ve anlamlı etkinliğe, bu güzel coşkuya davet ediyoruz. Çünkü burada alış veriş yapılırken çok hayırlı bir amaca da hizmet etme şansı bulunuyor. Ayrıca insanlar birbirleri ile tanışıyor ve daha da kaynaşma fırsatı yakalıyor. Ceyhan Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’ye ve diğer katkı sunan herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2011, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73