banner72

MHP’nin Rize Adayı Zeki Mayi Ardeşen’de

Milliyetçi Hareket Partisi Rize 1. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Mayi, Seçim Çalışmaları Kapsamında Ardeşen Sanayi Esnafına Ziyarette Bulunarak Seçimlerde Destek İstedi.

MHP’nin Rize Adayı Zeki Mayi Ardeşen’de
MHP Rize Milletvekili Adayı Zeki Mayi’ye Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, Rize İl Ülkü Ocağı Başkanı İmdat Önçırak, Ardeşen Belediye Meclis Üyesi Tolga Karaca ve Partililer Eşlik Etti.

Burada Açıklamalarda Bulunan MHP Rize 1. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Mayi, Ardeşen Sanayi Sitesi Esnafına Ziyarette Bulunarak Sorunlarını Yerinde Dinlediklerini Anımsatarak, “MHP Olarak Rize’de ki Sorunları da Esnafımıza Aktarıyoruz ve Çözüm Önerileri Konusunda Fikirlerimizi Anlatarak Desteklerini İstiyoruz. Özellikle Rize’nin En Büyük Sorunu Olan Çay ve Çaykur’un Özelleştirilmesidir. Ardeşen’de ki Bütün Vatandaşlarımıza Çaykur’un Özelleştirilmesi İle İlgili Şuan Görevlendirilen, AK Partinin 1. Sıra Adayı Devlet Bakanı Hayati Yazıcı ve Ekibinin Çaykur’u Özelleştirmek İçin Burada Olduklarını Anlatıyoruz. Seçilmeleri Halinde ise Çaykur’u Özelleştireceklerini Anlatıyoruz. Bu Konuda Özellikle Ardeşen’lilerin MHP Şemsiyesi Altında Muhalif Bir Ses Çıkarmalarını İstiyoruz.” Dedi.İMDAT SÜTLÜOĞLUNA İLK MESAJ
Eski Çevre Bakanı İmdat Sütlüoğlu’nun Çaykur’da ki Görevi Devralmasıyla İlgili Olarak da Hayırlı Olsun Dileklerini İleten MHP Rize Milletvekili Adayı Zeki Mayi, “Çaykur Çok Önemli bir kurum, Çaykur’un Başına da Rizeli ve Çay Yetiştirmiş Bir İsimin Atanmasından Mutluluk Duyduk. Özellikle Sayın Sütlüoğlu’na Buradan Bir Mesaj Vermek İstiyorum. Sayın Sütlüoğlu Hükümet Adına Oradasınız ve Hükümetin Adına Oraya Geldiniz. Bundan Sonraki Süreçte Çaykur’un Özelleşmesine Katkımı Sağlayacaksınız Yoksa Rize’nin Bir Evladı Olarak Çaykur’un Özelleşmesine Karşı mı Çıkacaksınız? Şayet Özelleştirmeye Karşı Direnirseniz Biz MHP olarak, Zeki Mayi Olarak ve Teşkilatları Olarak Yanınızda Olacağız. Ama Özelleştirme İle ilgili Ortaya Bir Gayret Koyarsanız Karşınızda Olacağımızı da Bilmenizi İsterim.” Dedi.


Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2011, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73