banner72

Milletimizin Son Sözüne Saygılıyız !

Ak Parti Rize Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yazıcı dün memleketi Çayeli'deydi..

Milletimizin Son Sözüne Saygılıyız !

Çayeli’nde esnafları ve meslek odalarını ziyaret eden Hayati Yazıcı hemşerileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Genel seçimlere yönelik beklentileri irdeleyen AK Parti Rize Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, sloganlaşan “3-0 kesmez” sözünün yanında halkın kanaatinin önemini vurgularken “Tabi ki beklentimiz fazla. Bunun dayanağı hükümet olarak yaptığımız doğru çalışmalardır. Milletimiz de bu çalışmaları değerlendirip takdir edecek donatımda ve duyarlılığındadır. “3-0 bizi kesmez” derken herhangi bir sınır biçmiş değiliz, milletimizin söyleyeceği söz bizim başımızın gözümüzün üstündedir.” Dedi.

“İslam’a hakaret kabul edilemez”

Ak Parti Rize milletvekili adayı Hayati Yazıcı, küresel terör üzerinden İslam’a yönelik tahkirin kabul edilemeyeceğini vurguladı.

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Çayeli’nde ziyarette bulunduğu esnaf odalarında yaptığı açıklamada “Hiç kimsenin Usame Bin Ladin’i hedefe koyup İslam’a ve Müslümanlara hakaret ve tahkir etmesi kabul edilemez.” Dedi.

Usame Bin Ladin’in cesedinin denize atılması konusunda “Hangi münazaa ile olursa olsun bir insanın cesedinin denize atılmasının insanların vicdanına sığmayacağı kanısındayım.” İfadelerini kullandı.

Öte yandan Çayeli Halk Eğitim Merkezi karma sergisi açılışını yapan Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, kursiyerlere sertifikalarını verdi. Sergide bütün galerileri dolaşan Hayati Yazıcı’ya ilgi oldukça yüksekti. Bayan kursiyerlerin hazırladığı el işçiliği örneklerini yakından inceleyen Yazıcı, kursiyerleri tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2011, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73